SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S]Nowe Personalizowane pudełka na suplementy

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 23
Cześć,
jestem projektantem i chciałbym zapytać Was (jako odbiorców) o opinię na temat mojego autorskiego produktu.

Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie upgrade pudełka na suple. Nie mogłem nigdy znaleźć odpowiedniego dla siebie i przy okazji nie będzie kolejnym nudnym "pudełkiem". Pomyślałem, że mogę stworzyć produkt inny i personalizowany, tak aby można było wyrazić siebie a przy okazji, aby był bardziej użyteczny.

Jest tak wiele grup sportowych i żadna z nich nie ma w tym temacie czegoś "pod siebie".
Pudełko może mieć różne kolory, podziały, personalizację wieczka oraz miejsca na zamknięcie.
Zamyka się samo na magnes, wystarczy przekręcić.

Załączam do wglądu żółte pudełko z motywem radioaktywnej grafiki i podpisem "Gamma Gains", jest też czarne spersonalizowane w tym przypadku nickiem.
Pudełka mogą mieć różną personalizację oraz wybór koloru: biały, czarny, żółty, pomarańczowy itd.
Inne przykładowe personalizacje:
- grafika bicepsu na wieczku - dla treningów siłowych + tekst
- grafika butów/ szpilek - dla kobiet z treningów tanecznych + tekst
- grafika bestii/ niedźwiedzia - dla prawdziwych "kotów"
itd.

Produkty tworzę z potrzeby rynku. Jeśli zauważam, że czegoś brakuje, staram się wypełnić tą lukę.

Wrzucam to w temat "targowisko" ponieważ mam te produkty już w sprzedaży, ale jestem ciekaw waszego zdania.
Ewentualnie chętnie wprowadzę zmiany w projekcie lub podeślę więcej zdjęć/ filmów.

Czy ktoś byłby zainteresowany takim produktem?
Co o tym myślicie?

Pozdrawiam Was i z góry dziękuję!












Zmieniony przez - lukethemaker w dniu 2024-01-26 19:04:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie Czasopisma Kulturystyczne MUSCLE , FLEX, MD , MUSCLEMAG itp . polskie i zagraniczne

Następny temat

[S] Parrot Minikit Neo2 Hd Bluetooth Bezgałobny Głośnik Głośnomówny - Czarny

WHEY premium