SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[IO 2008] Turniej Siatkarzy

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Polska - Włochy 2:3 (19-25,22-25,25-18,26-24,15-17)

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6955 Napisanych postów 6479 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60010
Tak niewiele zabrakło Ale powiem tak Wika i Możdżonek od 1 seta , wygrywamy lekko 3-1 albo 3-0 , nie wiem po co było trzymać Świdra 2 sety jak po pierwszym było już widać że ani zagrywka ani atak mu nie idzie Ale brawa dla naszych za wole walki

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Do domu ...

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8415
za mało gry srodkiem. za pozno zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Nie jestem specem od siatkówki, ale zdaje mi się, że nasi siatkarze przegrali właśnie najważniejszy mecz w swoim życiu. A słyszałem, że Włosi są osłabieni, że Polacy wygrać muszą itd. Mam taką propozycję, żeby przed życiowymi meczami zamiast „Mazurka Dąbrowskiego” śpiewać naszym sportowcom nowy hymn „Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało”.

A tak na poważnie to życzę kolegom z Supergiganta, by mieli kiedyś okazję podziękować polskim siatkarzom za zwycięstwo w olimpijskim ćwiercfinale. Bo dziękowanie za porażki to rola niewdzięczna, a nawet lekko ironiczna.

Bardzo lubię i cenię drużynę piłkarzy ręcznych, którzy zdobyli w ostatnim czasie nie mniej niż siatkarze. Ale dzisiejsza porażka z Islandią w tym samym ćwiercfinale olimpijskim jest dla nich katastrofą. Tak jak dla ich kibiców. Przez grzeczność nie dziękuję. Polacy: nie prawda, że nic się nie stało.


Zgadzam się tym w 100%. Nie można za każdym razem powtarzac ze nic się nie stało..

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Kur... wierzyłem w ten awans do półfinału i brązowy medal...

Ale tak jak napisałem na 5 stronie :


"nastepne sukcesy jak w kadrze zacznie grac w pierwszej 6 : nowakowski, gromadowski, wika ... "




bajanekkk -











Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-08-20 10:34:57

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6955 Napisanych postów 6479 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60010
Po meczu z Rosją spodziewałem się że nasi awansują do finału , ale tak sie nie stało Szkoda było by pieknie
A co do tego czy się coś stało to oczywiście że tak , i pewnie siatkarze o tym bardzo dobrze wiedzą

kasteta
Złoto będzie za 4 lata

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Nie mowie ze nie , ale sklad trzeba odmlodzic, przed kadra 4 lata pracy, pojawic sie powinny nowe twarze...

Pozycja atakujacego Wlazłego jest niepodwarzalna, to samo tyczy sie libero, poki co ciezko bedzie znalezc kogos lepszego od Igły. Fajnie jakby Marcela Gromadowskiego wreszcie sprzedali do jakiegoś w miare silnego klubu, ale zeby gral jako podstawowy zawodnik, a nie ze ja jade na Final Four do Łodzi a on mi w meczu Copry z Sisleyem wchodzi 2 razy na zagrywke Móglby w kadrze rywalizowac z Wlazlym, wkoncu 22lata juz zobowiazuja. Co do środka, to mysle ze do Możdzonka powinien dolaczyc Nowakowski i jak nikt w PLSie nie zablysnie (nie bardzo ma kto) to Kadziu powinien zostac. Plinski na olimpiadzie zagral ponizej pewnego poziomu, nie bylo tego blysku i mysle ze zwyczajnie najlepsze lata ma juz za soba. W przyjeciu Świderski 35lat, Gierek 32lata, Murek 31lat, do niedawna Gruszka 31lat - odejsc z kadry nie tylko tej na pekin ale wogole to powinni wszyscy. Pozycja Winiarskiego jest niezagrozona, w 6 powinien dolaczyc do niego Wika, ktory to jest dopiero po pierwszym udanym sezonie ligowym, a na igrzyskach zaprezentował sie z bardzo dobrej strony i przed nim jeszcze miejmy nadzieje wiele udanych występów. Nie za bardzo widze tutaj kandydata nr 3 na ta pozycje, bo wielu mlodych gra na zblizonym poziomie. Pozycja rozgrywajacego, to obok libero druga na której podeszły sportowo wiek nie odgrywa negatywnej roli, ale czy do końca?? Patrzac na Zagumnego z meczu na mecz widać było jak się wypala i gaśnie. Ile razy Wlazły czy Winiar musieli kiwac, obijac rece w bloku itp. po jego wystawach wrzuconych na siatke czy za niskich piłkach. Osobiście do Woickiego też nie jestem przekonany, bo ile razy na waznej imprezie gdzie rozgrywa sie 6-7 meczy można mieć dzień konia? Jak dla mnie coś powinno się tutaj zmienić, bo osobiście to uwazam ze w kadrze dawno dobrego meczu nie zagral nikt z trójki - wliczając Żygadlę. Trener - no cóż czekam na potknięcie Resende w półfinale i Poland welcome you

Podsumowując gre polaków na tak lub na nie, w moje ocenie :

+ Kadziewicz
+ Możdżonek
+ Wika
+ Ignaczak
+ Winiarski
+ Wlazły

- Pliński
- Zagumny
- Świderski

bez oceny : Woicki, Gierczyńsi, Gruszka

dziękuje za mecz z Rosja ...


to by było na tyle jeżeli chodzi o Olimpiade w Pekinie ...

Zmieniony przez - kasteta w dniu 2008-08-20 13:08:37

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6955 Napisanych postów 6479 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60010
Prawie we wszystkim sie zgadzam
A co do trenera to cos slyszalem ze Rezende odejdzie jak zdobedzie zloto , poniewaz juz wszystko osiagnal z Brazylia

Sorki za pismo Alt mi sie popsul

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Po trzecim secie byłem pewny że powtórzy się historia z meczu z Rosją na MŚ. Zabrakło niewiele, pozstaje ogromny niedosyt.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wymiana osprzetu w w Krosie

Następny temat

[IO 2008] Turniej Siatkarek

WHEY premium