SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

<Amstaf>

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23660

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
jurand: no radzą sobie nieźle, zawsze to lepiej jak pies ma jakieś zajęcie niż miałby głupio siedzieć w domu i wyłazić tylko na spacery od czasu do czasu. Mam koleżankę po fachu której pies (ast) poza agility startuje w uciągu, sam sie nawet chciałem w to pobawić ale jakoś nie wyszło

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16682
Polecam zwlaszcza fragment dotyczacy ww. pieska.

========================================================================
Gazeta Stołeczna
"Pobicie obywateli Egiptu"
Jakub Chełmiński 05-06-2003, ostatnia aktualizacja 05-06-2003 00:17

"Co wy k... Araby robicie w Polsce" usłyszał Egipcjanin Mustafa Elkordy, gdy z bratem czyścił klimatyzator na trawniku przy ul. Racławickiej. Najpierw dresiarze poszczuli go psem, potem pobili, a na końcu dołożyła mu jeszcze policja

Od trzech lat Mustafa prowadzi bar z kuchnią egipską na bazarku przy ul. Racławickiej. Tydzień temu czterech dresiarzy przyszło od strony parkingu przy al. Niepodległości. Jeden z nich trzymał na smyczy psa. Wael, brat Mustafy, od razu dostał kopa. - Zacząłem tłumaczyć, że jesteśmy w Polsce legalnie, mamy pozwolenia, i że my ich nie zaczepiamy - opowiada Egipcjanin. W odpowiedzi bandyta spuścił ze smyczy amstaffa.

Śrubokrętem na bestie

Szczęki bojowego psa zacisnęły się na przedramieniu Waela. Zwierzę zaczęło ciągnąć swoją "zdobycz" kilkanaście metrów po chodniku. Mustafa ruszył bratu na pomoc.

Najpierw próbował podważyć szczęki śrubokrętem. Jego żona Elżbieta przyniosła z baru nóż. - Wtedy bandyci przestali się śmiać. Rzucili się na męża - opowiada Elżbieta. - Tłukli mnie po plecach - relacjonuje Mustafa. Na oślep odpychał napastników. Rozciął wargę amstaffa, tak że udało mu się wyszarpnąć rękę Waela. Ranny pies zalał się krwią, ale odpuścił. Na pół przytomnego Waela przenieśli do baru.

Wtedy pojawił się radiowóz. Jak opowiada Mustafa i jego żona, policjanci wyjęli służbowe pałki i gaz łzawiący. Wykręcili Egipcjaninowi ręce. W brzuch pałką dostała też Elżbieta. - W ogóle nie wiedziałam, o co chodzi. Czemu oni nas atakują. Dopiero mąż mi powiedział: "Przecież mam czarne włosy" - opowiada Elżbieta.

Nie ma sprawy

Policjanci spisali dane właściciela psa. - Po cichu mówili bandytom, żeby wzięli zwierzę i szybko stąd poszli - mówi Elżbieta. Chłopak krzyczał jeszcze, że zabije Mustafę i jego rodzinę, spali im "budę". Pogotowie najpierw opatrzyło dresiarza, potem zabrało Waela. Mężczyzna ma złamaną rękę, przegryzione ścięgna i nerwy. Nie wiadomo, czy odzyska pełną sprawność. Obaj, Wael i Mustafa, poddali się obdukcji, z której wynika, że wymagają długiego leczenia.

Poszkodowany był też właściciel psa. - Ma groźną ranę kłutą głowy - mówi insp. Grzegorz Stanejko, komendant z Mokotowa. Dlatego zajście zakwalifikowano jako bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia. - Interwencja policjantów była zgodnie z prawem. Wiedziałbym, gdyby zachowali się niestosownie lub nieetycznie - mówi kom. Stanejko.

Elżbieta mówi, że policji już nie ufa, wczoraj złożyła skargę do prokuratury.

Wiedział, nie powiedział

Mustafa i jego żona opowiadają, że bijatyce przyglądało się kilkudziesięciu świadków. Nikt im nie pomógł, a teraz nikt nie chce świadczyć. Na bazarku niemal nikt nie chce rozmawiać o zajściu. Twierdzą, że nic nie widzieli, bo w niedziele nie pracują. Od jednej ze sprzedających dowiedzieliśmy się, że Elkordy nie są lubiani. Wśród kupców krąży wersja, że Mustafa polał psa wodą ze szlauchu, którym czyścił klimatyzator, i to wzbudziło w zwierzęciu agresję.

Policjanci sprawdzili, że amstaff był szczepiony, ale nikt nie powiedział tego Egipcjanom. Wael wczoraj wziął kolejny zastrzyk przeciwko wściekliźnie. Dresiarza znów widziano w okolicy na spacerze z psem. Państwo Elkordy przez tydzień bali się otworzyć bar. Zrobili to dopiero przedwczoraj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mustafa to moj pies sie tak wabi wlasnie hehehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 301
gdzie wy widzieliście by psy podnosiły takie cieżary??? jakas strona?
Fakt amstafki moga byc nie bezpieczne ale tylko w nieodpowiednich rekacha tak to bardzo mądre psy, na zawodach pokonały Nawet owczarki niemiecki

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
po pierwsze nie podnoszą tylko ciągną, stronek o weight pullingu masz w sieci tysiące, po drugie zawody są różne może byś sprecyzował.

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 301
Ma ktos ta suke na sprzedaz???

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehaha, Mistic ja będę miała za rok, poczekasz?

Pozdrawiam,
emi_nka

"Umierający młodo są umiłowani przez bogów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 301


na ciebie zawsze

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4469
ladny

Rolling On The Floor Laughing - ROTFL

:o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 301


wiecie co dzisiaj uczyłem swojego tysona chodzic na smyczy , na poczatku było ta chyba wiecie jak zachowuje sie ryba wyciagnieta z wody rzuca sie na wszystkie strony i kreci, wiec załozyłem mu kolczatkę(nie wiem czy to dobry pomtysł) ale sposktukowało jusz sie nie zucas tylko czasami a nawet chodzi tam gdzie ja chce sadze ze w ciagu 3 dni bedzie chodził jak stary wyjadacz

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

Jeżeli jestes nowy na forum kliknij W prawym dolnym rogu) Tu>>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.....dla tego warto - motywacja

Następny temat

Moja laska

WHEY premium