SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

.: otwarte mistrzostwa slaska w trojboju silowym :.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 54 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2493
Hmmm... a do mnie doszły informacje, że Pawlik w porozumieniu z okręgowym związkiem załatwili komisje antydopingową... Ciekawe co im z tych planów wyjdzie. Pozdrowienia dla przygotowujacych się do zawodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Calkiem mozliwe, zwazywszy ze nie byli na Pucharze to wypadaloby aby odwiedzili jaks impreze TS w tym roku aby wykorzystac roczny limit badan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 54 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2493
Nawet jak przyjadą, to ja nie mam się czego bać... Jestem czysty jak prześcieradło wyprane w PERSIL-u Mam nadzieje, że zrobie jakieś 800-850 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
No to nawet niezle jak na pierwsze podejscia ja nie wiem czy tak wysoko zaczne ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 54 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2493
To ostateczne 800-850 kg. to tylko moje życzenia... co z tego wyjdzie to się okaże już niedługo Na razie siła idzie cały czas w góre... tylko, że kręgosłup zaczyna się rozpadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
TO COS CIANKO U CIEBIE Z MIESNIAMI GRZBIETOWYMI, albo ich nie masz :) bo ja jak mam forme to nie umie sie schylic mam tak spiete plecy i wtedy raczej nie ma co mowic o rozpadzie kregoslupa, a jak mowisz o bolu - o tym pieknym bolu w okolicach odcinka ledzwiowo krzyzowego to nic innego nie znaczy tylko to ze miales dobry trening albo ze korzonki ci puszczaja :) a spice zna lekarstwo na to - zatrudnia mlode piekne zgrabne chinki ( 14 lat hahahahha) zeby go masowaly swoimi nozkami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 54 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2493
Hmmmm... młode Chinki powiadasz ? Proszę o jak najszybsze namiary na te niewiasty !!!
Ps.Tylko, ciekawe co na to prokuratura... Czy masaż w takim wykonaniu to też czyn nierządny ?!?! No bo polskie prawo jest tu nieubłagane ("Za czyn nierządny z osobą poniżej lat 15-tu... ") buahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
hmm ja tam nie wiem ale spice mowi ze nimi rzadzi wiec to raczej nie czyn nierzadny :) hahahhaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Wiek 54 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2493
Tak, czy inaczej przydałyby się takie drobne rączki do głaskania mojego cielska... he,he,he (oczywiście tylko głaskania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
chyccie sie za trening lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I OTWARTE MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

Następny temat

powrot sil po chorobie

forma lato