SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** Pingwin w lateksie udaje Batmana, Deviants Team spamuje do rana %-) *** SPAM

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65676

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
Wszyscy skakali to i ja skakałem potem sie zabrałem za SW to skończyło sie - w sumie szkoda

"Ani Dnia Bez Walki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Ja skakałem... do kosza

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337




Widziałem sporo filmików na YT ale ta kompilacja... WOW!!!

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Łoł... Niesamowity filmik...

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3089 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14286
Motyw napadu na bank mnie rozyebał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mnie *****izm ludzi ogladajacych rajdy samochodowe zadziwia...Jak można stać przy samej drodze?Ponadto stanie blisko,po wewnętrznej części zakrętu jest niebezpieczne,bo wewnętrzną się "ścina" co nie zawsze dobrze wyjdzie,a wyjeżdża na zewnętrznej zakrętu,z której przy niesprzyjających okolicznościach auto może wyrzucić.Jak widać na filmiku,kilka osób gratis życie dostało...

Z bankiem,to policjanci dali dupy maksymalnie.Chyba szkolenie ich minęło z procedur dotyczących podjazdu pod bank,sprawdzenia najbliższego otoczenia banku.Ponadto nie wbiega się na hura do banku jeśli w nim mogą przebywać bandyci,bo grozi to strzelaniną w której mogą zginąć postronne osoby,nie tylko kowboje-policjanci i bandyci.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Za***isty filmik motyw z Policją

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Za***aszczy.

Macie też coś ode mnie. Oglądać z dźwiękiem, jest totalnie durny ale bez niego filmik dużo traci...



No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Bardzo dobry - chociaż kawałek The Eagles "Hotel California" inaczej mi się kojarzy

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 853 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10221
Mi tak samo - ale ogólnie git.





Moja szkoła

"Ani Dnia Bez Walki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OBÓZ ZIMOWY Z AEGIEM PRACHA SOMCHANEM - Trenuj jak w Tajlandii !!!

Następny temat

Collizion 'Heaven or Hell': video z walk!

WHEY premium