SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** INTERNETOWA NAPINKA CZYLI SPAM POST DZIAŁU DOPING***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155834

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
ale jak w kazdej narodowości zdazaja sie takie akcje ...
wiec teznie mozna na to patrzec tak jednostronnie
ja patrze z perspektywy tego co widze dookoła-jest syf itp. ale znam chłopaczków którzy okradli by swoja matke ale takze takich którzy bija tych pierwszych i gardza takim zachoaniem-tych drugich jest wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spora czesc Polakow ktorzy wyemigrowal do Anglii stanowia ludzie bez zasad moralnych, stad takie zdarzenia. Mowie o osobacg wyjezdzjaych na stale, a nie dorywczo, na wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
pozatym sam jestem Polakiem i uważam sie za człowieka ktory jednak wartosci morlane posiada,tak jak moj dziadek i brat itp. wiec nie mam podstaw zeby sadzic ze naród jest zgubiony czy zupełnie zdemoralizowany z perpektywy patrzac na moich bliskich
pozatym w innych narodowościach mozna zauwazyc jakby wiecej akceptacji niz u Polaków i to jest własnie zgubne dla narodu-pogodzenie sie z tym ze jest tak a nie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
a co do pracy na wakacje-to róznie sie trafia ale ja osobiscie mam obawy pewne-bo niektorzy trafiaja czy u szwabów czy angolów norwegów itp na naprawde super ludzi-wypłacalnych i szanujacych pracownika choc w minimalny sposob,choc nie ublizajac jego gonosci
ale np. jak mi znajomy opowiadał akcje jak zbierali truskawki i jakis mosiek przyszedł z lodami i chciał polke wyrnąć za loda a jak odmowiła to ja rzucił tymi lodami itp(takie głupie akcje) to jak babcie kocham a kocham sądze ze bym niewytrzymał i zycie spedził w kryminale
wiec mam obawy
jestem moze zbyt poprostu drażliwy ale nigdy niepotrafiłem sie jakby wbić do otoczenia ludzi ktorych zachowania nieakceptuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Bili opinia publiczna? To jest szopka straszna, w pewnym momencie życia kolesie stają się jakąś 'subkulturą' i się do tego utożsamiają, przeważnie później z tego sie wyrasta, ale nie zawszę.
Jeden***** czy skinhead czy punk. Awanturnicy walczący o nic, a walka rozgłaszana przez media a jakie mają opinie? Chyba nie trzeba mówić.

Znam ludzi naprawdę konkretnie wygadanych w temacie, tyle że oni są normalni i potrafią racjonalnie myśleć, nie mają w głowach zagadek typu czy trafi cegłą w kratę czy w okno. Reszta zachowuje się infantylne, brak intelektu ich uziemia niestety(stety?).

Brak intelektu także nie wykazali kibice w Lechi Gdańsk(?) przy wywiadzie TVNu.

Myślenie nie boli.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu nie mozna uogolniac, w Polsce rowniez zdarzja sie takie przypadki zarowno w stosunku do obcjokrajowcow jak i Polakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Trzeba być otwartym na wszechstronność panowie!
W Polsce da się dorobić, ale pierwszy milion to trzeba ukraść.

W tej chwili przypuszczam, że nie ma dla mnie tutaj przyszłości i po studiach ruszam zagranice naszego kraju, bo mnie nic tutaj nie trzyma... co ma mnie trzymać? Śmieszne zarobki i och**ana polityka?
Swoje wartości moralne oraz narodowość zostanie ze mną gdziekolwiek bym nie był. Trzeba w dzisiejszych czasach umieć się dostosować do panującej sytuacji i rokowań na przyszłość.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
ktos sie pytal gdzie byscie chcieli zyc mi jest to obojetne duzo osob nazeka ze w polsce niema pracy jezeli ktos chce to prace znajdzie i bedzie zyl dobrze nawet w polsce tylko trzeba chciec znam firmy ktore nazekaja ze niema pracowknikow i teraz pytanie gdzie sa te osoby ktore nazekaja ze niema wposlce pracy i niema jak zyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
masz racji bardzo duzo Neal, mimo iz zaprzeczasz temu co ja napisałęm to masz racje ...
to jest tak jak dajmy na to w ameryce ale tak jest wszedzie-ludzie kochaja demonstarcje-ale na tym sie konczy-na krzykach itp.
tyle ze jednak na przykładzie np. Leppera widac ze takim działaniem mozna duzo osiagnać-na krótką mete ale jednak cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Progresja, nie regresja.

Bo to trzeba ŻYĆ, a nie WEGETOWAĆ panowie!
Więc żyjmy i dążmy do tego by być szczęśliwym, każdy ma inne priorytety w życiu oraz plany do których dąży.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z wejsciem

Następny temat

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DJ SMALEC!

WHEY premium