SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SFD SQAD-Penery z klasą %-) ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184207

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
niektore niezle chyba se gruche zwale dzis bo kobita w pracy

jak mus to mus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
<quantinius> slyszales, ze goscia jednego z 2ht wylali ze szkoly?
<mezo> za co?
<quantinius> za to, ze niby "grozil nauczycielce" a ta sie poskarzyla dyrowi, ze sie boi o swoje zycie
<mezo> dokladniej co zrobil?
<quantinius> gosc przyszedl na angielski bodajze, wkurzony, bo go dziewczyna rzucila, gadal caly czas, typka do niego "masz minusa, trzy minusy to jedynka". Gosciu sobie pod nosem burknal i dalej gada. "Masz drugiego minusa" - gosc dalej ma typke gdzies.. "I tak sobie zagwarantowales jedynke", na co typ odpowiedzial "Pani tez ma u mnie minusa - trzy minusy - do wora i do lasu".


"<Toudi> 3 dni temu zmieniłem bank z PKO na Citibank i łączyło się to z przelaniem 90% środków z pierwszego banku do drugiego
<Toudi> Przelew zatytułowałem: "Koniec z beznadzieja PKO".
<Toudi> W związku z dużą kwotą przelewu, musiał on być potwierdzony telefonicznie.
<Toudi> Po jakimś czasie dzwoni gość z PKO i czyta dane, które mu się wyświetliły. Imię, nazwisko, adres i dochodzi do tytułu.
<Toudi> Gość czyta "Koniec z..." i w tym momencie zapada cisza, która przerywa mój chichot w słuchawkę.
<Toudi> Jakoś mu się udało w końcu dokończyć procedurę, ale w miedzy czasie okazało się, że wpisałem zły numer konta do przelewu, więc muszę powtórzyć operację.
<Toudi> Wyciągnąłem wnioski z tego zdarzenie i możecie tylko wyobrazić moje zadowolenie gdy słyszałem następnego kolesia jąkającego przez telefon: "Jestem gejem i lubię chapać dzide"

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
.

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516

czesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
tez tam bylem..1 dzien i ban


slyszeliscie to: historia autentyk Poznan( soory jak spale troche)

grupa 4 maturzystow udala sie na balange przed matura,wypili za duzo i najaturz kazdy ledwo zyl, o maturze zapomnieli.
Przyszli pod koniec i zaczeli blagac profesora ze im auto nawalilo i przebilo sie kolo jak jechali na mature i nie mieli co zrobic musieli holowac.
Profesor po krotkim namysle zgodzil sie na "lewe" zdawanie matury nazajutrz.
Maturzysci przyszli pewni siebie bo sie wczesniej uczyli i zaczynaja:
1 pytanie za 5 pkt: proste z bioli,wszystcy odp bez problemu
2 pytanie za reszte matury 95 pkt brzmialo : KTÓRE KOŁO ?

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
haha dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
jesli real to nauczyciel kozak

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
haha dobre



































tylko o co chodzi ?

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
siwy ty serio?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

s-drol + d-stianozol + duble stac

Następny temat

omka + test

WHEY premium