SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***MUAY-THAI PODSTAWY*** (video)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
W tradycyjnych zrób temat.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 569 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13053
Mam pytanko a nie chce robić nowego tematu. (jeśli w złym temacie piszę to usuńcie lub przenieście moje pytanie do odpowiedniego tematu).
Chodzi mi o ciosy sierpowe zawsze byłem uczony sierpów żebym widział wewnętrzną część jeżeli jestem w półdystansie swojej dłoni a im cel jest dalej palce mają być skierowane ku ziemi, na kicku zaś uczą abym cały czas miał palce w stronę ziemi tak samo jak na tych filmikach.
Więc czy ja je źle robie czy coś bo mam pomieszane w głowie od tych sierpów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam, to już nie, bo nie chce mi się z tym męczyć. Ale jeśli już bym miał zakładać temat, to raczej tu, w Uderzanych, bo to się nazywa Modern Taekwondo Kickboxing.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mam pytanko a nie chce robić nowego tematu. (jeśli w złym temacie piszę to usuńcie lub przenieście moje pytanie do odpowiedniego tematu).
Chodzi mi o ciosy sierpowe zawsze byłem uczony sierpów żebym widział wewnętrzną część jeżeli jestem w półdystansie swojej dłoni a im cel jest dalej palce mają być skierowane ku ziemi


I prawidłowo.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mieszanie stylów

Następny temat

Hall of fame dla Wojciecha Adamusika od SGM Cacoy Canete

WHEY premium