SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

******Halo***Salut***Lecisz Mala bedzie drut*******

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194982

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
sklep wolnoclowy co to za stwor

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
takie same jak w sklepie,tylko ze nie liczone jak wsiadasz na poklad.gorzej w 2 panstwie jak sprawdza ile de facto masz.

udalo mi sie ostatnio bo mialem 8 wagonow a typiare przede mna haltowali w duplinie i miala akuratnie cala torbe i jakies pakunki jak hasz.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10245
hmm czyli w sumie dupa zbita, bo nawet jak kupię w bezcłowym to na lotnisku docelowym moga mnie capnąć, ja akurat do anglii jadę... chcialem wziąść trochę fajek bo angole biorą z pocałowaniem ręki a zysk nawet jest :)

dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten spam idzie jak krew z nosa. 230 postow w jeden dzien przeciez to zenada a taka fajna i szczera ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
nie sa takie same
tzn ja jezdze co roku do wloszech na narty do miejscowosci bezclowej i fajki, alko, perfumy itd duzo tansze
np 1,5l finladni po 28zl targam
bylem pare razy i nie widzialem aby na granicy kogos sprawdzali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj kolega za fajki przemycane do angli zarobil 23tys funtow grzywny ,kary i pol roku wiezienia.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2008-11-28 20:06:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
aaa zalezy o czym mowa bo jesli mowicie o samolotach to nie wiem
z przejazdem autem nie ma tego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10245
z tego co czytałem to są różne ceny, zalezy czy się leci do krajów UE czy nie...

a co do limitu to jest chyba 200 sztuk papierosów max... wie ktoś co się dzieje jak przyłapią z większą ilością? czy zabieraja tylko czy ***ną karą?

tak, o samoloty chodzi

Zmieniony przez - boziol w dniu 2008-11-28 20:08:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwszy raz to moze sie uda. ten moj znajomy wiozl 300kartonow chyba i czesto jezdzil. pozniej mu zsumowali przejazdy razy ilosc jaka znalezli i wyszlo. A jezdzil autobusem a co dopiro samolot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
siemacie przecinki

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

osłabienie po boldku

Następny temat

Deca pakistanska

WHEY premium