SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

► DOPING W MMA! LEKTURA OBOWIĄZKOWA!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22246

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
a byla w ogole kiedys ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jest ale w określonym stęzeniu chiba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1792
"dlatego ciesze sie ze startuje w zawodach kyokushin bo tu gra nie jest warta swieczki bo jak masz wydac kase , marnowac zdrowie i... stajesz na podium i...uscisk reki organizatora zawodow+siatka w ktorej sa fanty za 30zl +plastkikowy puchar to mowisz NIE moje jaja sa wazniejsze niz plaskikowy puchar"

Kosa KK, zebys sie nie pomylil ;) Nawet w amatorskim tkd, gdzie nie dostaje sie nawet nagrod za 30zl ;) stosowanie conajmniej srodkow moczopednych do zbicia wagi to norma... Pamietam tez kreatynke itp, chociaz nie wiem czy to sie liczy do dopingu, na pewno jest jakas forma wspomagania. Moze nie warto brac jakichs konkretnych sterydow czy czegos, ale doping jest jak najbardziej juz na poziomie mlodziezowym-amatorskim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Dran00

moze zle sie wyrazilem to ze sie bierze sterydy w kyokushin to jest pewne widac jak walcza i z jakim nastawieniem niektorzy zawodnicy ale chodzi mi o to ze to nie jest nagminne-a moze zyje w swiecie fantazji i tak naprawde nie mozna wejsc na podium w powazniejszsej kategorii bez koksu?

co do kreatyny to ejst odzywka a nie koks-robie sobie treningi wakacyjne teraz i biore ja i nie uwazam sie za koksa

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1792
Ja pisalem o dopingu ogolnie :) Koks chyba jakos potocznie bardziej sie kojazy ze srodkami "ciezkiego kalibru", do ktorych kreatyna na pewno nie nalezy ;) Nie mialem tylko pewnosci, czy jest srodkiem zabronionym jako doping, czy nieszkodliwym wspomagaczem ;)
Co do stawania na podium w zawodach amatorskich, to nie ma co przesadzac, da sie jak najbardziej bez wspomagaczy. No chyba ze to sport "amatorski" na poziomie olimpijskim ;) heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
we francji nawet kreatyna jest zabroniona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
B-REAL no nawet nie zartuj?...

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
nie zartuje

PS to byla ironia ?


Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2006-08-22 12:40:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie ironia

ale to prawda

we francji kretka jest unlegal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 218
Pare lat temu bralem Kreatyne na treningach i bardzo mi ona pomagala. Zawsze mniej niz zalecal producent i prze bardzo krotki okres.
Efekt: Kidys bylem chudy i wmiare dobrze zbudowany (nie mylic z "napakowany") Teraz kiedy juz nie trenuje nie moge pozbyc sie nadwagi. Cwicze kiedy tylko mam czas i staram sie z tym walczyc ale dopoki nie zaczne systematycznie cwiczyc nic z tego nie bedzie.
Wszystko wskazuje na to ze mam problem z watroba ale nie potwierdzilem tego nigdzie.
Po co Wam to pisze? Uwiezcie mi ze skutki brania Kreatyny poczujecie i to nie bedziecie musieli tak dlugo czekac. Ja mam teraz 27lat. Jezeli tylko nie musicie to nie bierzcie zadnych wspomagaczy.
Napewno niejeden z Was mysli ze to co ja biore to jest nic. Wszystko, co sprawia ze Twoj organizm nie zachowuje sie naturalnie ma swoje skutki uboczne.
Nie wierzycie? Zobaczycie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

K-1 FINAL ELIMINATION 2006!!!!!!!!!

Następny temat

Glukardiamid alternatywa dla kofeiny w suplementacji w sportach walki

WHEY premium