SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%-) Winko Głupie pytanie %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
czasami nas ponosi ale wjezdzanie z takimi textami imo powinno konczyc sie banem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
dzieki wszytkim za odpowiedzi
to zrobie tak jak radzicie nie bede szałał z dawakmi 1 raz
1 tydzien 20 mg
2-5 30 mg
6tygdzien 20mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1029
Ludzie nie klucie sie, ja osobiscie preferuje w eap jak dla mnie jest to dobry srodek i w sumie nie ma podrubek ewentualnie moze byc stezenia zanizone wiec nawet jak nie masz pewnego dila to masz wieksza pewnosc ze masz dobry towar. A tak poza tym hipek kolega chcial ci tylko przekazac ze temat zwiazany z twoim ostatnim pytaniem to juz napewno byl i wystarczy poszukac i zanjdziesz wystarczajaca odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1029
sory pomylka
hipek => HellBull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
to ja może napiszę tak.
Znajomy na pierwszy raz brał 25mg ed i go ładnie porobiło.
Ja teraz biorę 25mg ed i czekam aż się rozkręci.

(firma chyba nieistotna)

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
ttiiggrree daj znac sie jak rozkreci i czy dalej jedziesz tą sama dawke czy pozniej zwiekszyłes itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
..zalezy jakie kto ma podejscie...ja gdybym zaczynal swoja przygode po raz kolejny to na 1 cykl wzialbym 10mg ed, do tego dorzcucilbym w polowie cyklu jakiegos HP/XP/CP i byloby napewno dobrze..mysle ze 25mg na 1 raz to nie malo

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 948 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18944
Releaser a ja własnie czytałem kiedyś na forum ze nie oplaca sie brać wina w dawce 10 , 20 mg bo słabo go bedzie czuć , w takich dawkach jak ktos kiedys porownywał to wolno wziość mety ale nie winka .
ale zobaczymy jak to bedzie zaczne winko brać 1 tydzien 20 mg i sam sie przekonam w praniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
hipek: a gdzie ja napisalem cos o dawce 10mg? pisalem by zaczac od 20, pozniej wejsc na 30 i na zejsciu zredukowac do 20

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 773 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12430
"to na 1 cykl wzialbym 10mg ed"
tu?
dzięki za porady mam wino uni i nie wiem czy się nie psuje,
pozatym do rozpoczecia wina bd ważył na bank z 95, więc pomyśle jeszcze... chyba muszę więcej areobów wrzucić bo za szybko idzie, a aż takiej poprawy nie ma =D

żyje jak inni śnią.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cyklonik do oceny

Następny temat

stanabolin50. 10ml ????

WHEY premium