SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stanabolin50. 10ml ????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4546
witam.jestem wlasnie na cyklu ze stanojectem ale mam tylko jedna flaszke czyli 10ml.Jak na ta chwile moj cykl mial skladac sie z 20ml ale mam problemy z zakupem stano....za to koleszka zaproponowal mi stanabolin z unichemu z seri 05.2010.pytanie do was czy moge pomieszac stanoject z stanabolinem??jak wyglada orginalny stanabolin bo niestety malo o nim na forachitp.??
Wiek:21
Wzrost:186cm
Starz na silowni:prawie 2 lata
odbyte cykle:100tab metki polskiej okolo roku temu
Biceps:40
wyciskanie na klatke:1xx(ciagle rosnie bo jestem po 5 szotach)
dzieki za pomoc serdecznie pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
po 1,5 dnia wody jest okolo 0.5cm
mysle ze po kilku dniach by sie odstalo wiecej ale dzisiaj ten towar wedruje do mojego kolegi to nie zdam juz dalszej relacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
wino to wino , jak jesteś pewny że nie wałek to śmiało mieszaj

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4546
no winko raczej pewne ale to tylko slowa koleszki...a jakos z natury jestem nie ufny:Pmasz moze jakies foto albo jakies charakterystyczne szczegoly??o i jesczce jedno pytanie w tym stanabolinie substancja normalnie odziela sie od wody czy jest jakos inaczej???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 414 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6954
Powinno sie oddzielac, jezeli tam jest to co napisano na etykietce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14249
nie powinno tylko musi!

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4546
kurde tak juz lezalo od wczoraj wieczora do teraz i nawet 1ml sie nie odzielil.caly czas jest takie biale mleczko??czyli nie warto tego brac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4546
no juz akurat wczoraj to znalazlem.Z mojego punktu widzenia to mam takie same ale martwi mnie ta substancjaw stanojectie wod odziela ma sie mniejwiecej40/60(40substancja.60woda)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1956
nie tyle ze towar masz walowany co inject unichemu oryginalny jest zrobiony do dupy, cos spaprali i sie nie oddziela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
no jak się nie oddziela to lipa...

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14249
do kosza albo na poleczke

It's kind of fun to do the impossible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

%-) Winko Głupie pytanie %-)

Następny temat

Co uwazacie

Wiecej