SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Atlas / Wyciąg KELTON Gladius III Home

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Witam,

Sprzedam Atlas KELTON Gladius III Home + zestaw drążków (HD3, HD4, HD5, HD6, HD7, HD8). W zestaw atlasu wchodzi wszystko co jest na obrazku poniżej czyli wyciąg, siedzisko i blokada do nóg (bez ciężaru na stosie).Atlas przez większość czasu był złożony, z tego względu, że nie było dla niego miejsca w mojej domowej siłowni. Posiada niewielkie ślady użytkowania - w zasadzie nówka sztuka, nieśmigany
Dla osób naprawdę zainteresowanych mogę go złożyć (aktualnie jest rozłożny na części) i zrobić zdjęcia - chociaż wolałbym tego uniknąć, bo wyciąg jest w zasadzie "przygotowany do transportu". Niestety ze względu na gabaryty możliwy jest tylko odbiór osobisty w okolicach Jeleniej Góry. Cena 900zł.



Zapraszam również tutaj:
https://www.sfd.pl/[S]_Stacja_na_nogi_Kelton_HZ14-t1035848.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Witam. Z czystym sumieniem polecam użytkownika mrCROSS. Towar dokładnie jak w opisie, szybka sprawna wysyłka, świetny kontakt, paki zapakowane mega solidnie!. Jeszcze raz polecam wszystkim. Dzięki wielkie Kolego za wyciąg, sprawuje się super;) Pozdrawiam.

Zmieniony przez - lukasz5119 w dniu 2014-09-14 18:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
oczywiście można troche ponegocjować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
800zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
góra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
góra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest na wolny ciezar czy sztabki? ile koszt wyslania i czy mozliwosc allegro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Zarówno wolny ciężar jak i sztabki (sztabek nie posiadam).

Wózek na ciężary wygląda tak - to czerwone (fotka nie jest moja, dostałem od Kelton jako instrukcje składania wyciągu)



Wysyłki ze względu na wymiary nie brałem pod uwage. Ale jeśli jesteś zainteresowany to moge pomierzyć, zważyć i sie rozeznam ile może kosztować - na pewno trzeba będzie to wysłać w kilku paczkach ( z tego co pamiętam to tak też otrzymałem o Kelton. Koszty wysyłki myslę, że mogą wynieść ok 150-200zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Allegro oczywiście możliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Wysyłka ok 100-150zł by kosztowała. Wg kalkulatorów znalezionych w internecie to wychodzi nawet niecałe 100zł, ale po zapakowaniu w kartony (paczek będzie kilka, 3-4 paczki) mogą się zmienic wymiary i waga.

Zmieniony przez - mrCROSS w dniu 2014-08-15 13:07:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15054
Przy okazji (dla tych co się nie orientują) atlas posiada wyciąg górny i dolny, przy czym wysokość dolnego można regulować tak jak na fotce poniżej.



Wytrzymałość 300kg
Wysokość 190cm

I blokada do nóg jest taka prosta jak na fotce poniżej



W razie czego moge zrobić jakieś fotki, żeby udowodnić, że w ogóle posiadam ten sprzęt (bo póki co to wrzucam tylko fotki z neta ). Ale tak jak mówiłem, atlas jest złożony więc to będą fotki poszczególnych elementów

Zmieniony przez - mrCROSS w dniu 2014-08-15 22:55:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] Obciążenie chromowane, gryf mocno łąmany i gryfiki Domyos

Następny temat

[S/Z] Bluza B3 LIFESTYLE NOWA

WHEY premium