SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!Ochrona wątroby!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Fajnie że podajecie nazwy leków , to sie chwali. Ale przestańcie ciągle powtarzać , że niektóre leki trzeba zacząć miesiąc wcześniej bo tego akurat nie można potwierdzić.Mojim zdaniem hepatil powinno sie wcinać non toper , regeneruje on wątrobe i zmniejsza stężenie amoniaku , silimarol to lek na zatrucie sromotnikiem ale wiem że u niektórych zdaje egzamin na cyklu u mnie akurat nie.O wątrobe dbamy cały czas i to przedewszystkim dietą.To co napisałem nie jest krytyką , tylko moim osobistym doświadczeniem.Stosowałem też Essentiale ale którys ze składników leku mi nie posłużył.Dziś mija 9 tygodni od małego cykliku z supry i mety i próby jeszcze są podniesione wynoszą 130 alat i 60 aspat.Wynika z tego , że bzdurą jest stwierdzenie odnośnie tego ,że po miesiącu wszystko wraca do normy.Dla ludzkiego organizmu miesiąc to żadna przerwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1190
@Cinematic
Popraw ,że metanabol i inne alfa-17 powodują WZW-B bo to totalna głupota.WZW-B jest powodowane przez wirus,a meta i "przyjaciele" przyczynia się do toksycznego uszkodzenia wątroby.Efekt(żółtaczka) jest ten sam za to przyczyna z gruntu odmienna.Nie napisałeś też dlaczego np:winko może być szkodliwe dla wątroby hę?
@Alg
Zgadzam się z Tobą co do przyjmowania leków osłonowych miesiąc przed kuracją.Takie postępowanie nie ma żadnego wytłumaczenia.Natomiast sylimarol jest najodpowiedniejszym lekiem podczas cyklu.Hepatil i jemu podobne spełniają w tym czasie mniejszą rolę(chociaż nie zerową).Zasada jest taka,że sylimaryna chroni wątrobę hepatil regeneruje.Zadanie osłonowe sylimaryny jest wykorzystywane podczas zatrucia sromotnikiem ponieważ grzyb ten zawiera mnóstwo toksyn(podobnie jak meta jedak są to substancje oczywiście zupełnie inne).Można dodać,że sylimaryna jest również dobrym antyoksydantem.

******D*R**C*O*X******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Nie neguje dzałania sylimariolu tylko badałem Wątrobe i hepatil był najskuteczniejszy.Badam wątrobe od roku i to co pisze jest poparte wynikami,ale wiadomo że to co dzieje sie ze mną nie jest zasadą u innych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
czy wystarczy sylimarol jeść przez 2 tygodnie przed cyklem stanabolu(125tabs 10mg)

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Selko, mozna dostac to Sylitabs w naszych aptekach? I ile kosztuje/ile tabs w opak?

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13633
Dokladnie jak pisze dr.cox wzw typu -b nie dostaje sie po koxie !! Totalna bzdura !!Co do hepatilu to nie potrzeba go stosowac jesli nie sa podniesione wskazniki alat ,aspat naprawde wystarczy zwykly silimarol ktory jest lekiem ziolowymA po 100 szt mety w watrobie zdrowego czlowieka nawet sladu nie bedzie ze bral , zakladam ze nie przekraczal ok 20 mg w dzennej dawce !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Dokladnie jak pisze dr.cox wzw typu -b nie dostaje sie po koxie !! Totalna bzdura !!Co do hepatilu to nie potrzeba go stosowac jesli nie sa podniesione wskazniki alat ,aspat naprawde wystarczy zwykly silimarol ktory jest lekiem ziolowymA po 100 szt mety w watrobie zdrowego czlowieka nawet sladu nie bedzie ze bral , zakladam ze nie przekraczal ok 20 mg w dzennej dawce !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Zle sie zalogowalem i wyslam pierwszy raz z konta mojego brata co za error haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
bobol wyjaśnij mi jak można stosować doustne saa i nie mieć podniesionych wskażników?alat i aspat podnoszą sie już od samej diety kulturystycznej i wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
daniel201 - "Co do hepatilu to nie potrzeba go stosowac jesli nie sa podniesione wskazniki alat ,aspat naprawde wystarczy zwykly silimarol ktory jest lekiem ziolowymA po 100 szt mety w watrobie zdrowego czlowieka nawet sladu nie bedzie ze bral , zakladam ze nie przekraczal ok 20 mg w dzennej dawce !"

to dopiero bzdura...
alat aspat i bilirubina bardo szybko sie podnosza i to do wartosci wrecz szokujacych...
po 100 tabs mety bez wtpienia tez!!!!

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid -jaka dawka ?

Następny temat

SAA-jak rozpoznać w.....ę?

WHEY premium