SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzdecia i bol plecow wieczorem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
od kiedy jestem na diecie na mase mam wzdecia wieczorem. sa one odczuwalne w kazdej stronie brzucha i nawet w plecach. do tego wtedy pojawia sie bol w dolnej czesci plecow nad krzyzem po obu stronach kregoslupa. przez gdy wychodze gdzies wieczorem i siedze ze znajomymi to odczuwam dyskomfort poniewaz te gazy sa dosyc glosne(takie jakby burczenie w brzuchu ale nie z glodu) jak wracam do domu to sie wyproznie, popierdze i przechodzi. od czego tak mi sie dzieje? P.S. jakie moga wystapic problemy w zwiazku z jedzeniem duzej ilosci bialka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
wzdęcia mogą być spowodowane zbyt dużą ilością białka szczególnie jaj/ryb i mięs tłustych albo za dużo błonnika dałeś

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
no tez tak myslalem ale jak licze kalorie i zapotrzebowanie to czasami nie wyrabiam sie zeby nawet 90% normy zrobic z bialkiem i tak samo z innymi skladnikami. nie wiem dlaczego tak sie dzieje. wody pije ok 2l czyli tyle ile powinien normalny czlowiek a latam caly czas sikac a czasami mam takie okresy ze przez jakis czas co 20 min leje pelnym pecherzem i tez mnie az w plecach tam na dole boli. czy to nie sa nerki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
proponuje iść z tym do lekarza ,on ci powie co z tobą "nie tak"

Zmieniony przez - Valerik w dniu 2013-12-30 07:33:36

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
takie coś może doprowadzić do rozregulowania żołądka/jelit

Die motherf***er dieee

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solarium - co ile dnia dla utrzymania efektu

Następny temat

Bolaca reka...

WHEY premium