SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wątroba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4334
witam jestem na od 2 dni na cyklu
meta 15/20/20/15mg ed
prolo 1-8 100mg/e3d

zjadłem zaledwie 6 tabletek mety a juz po 2 tabsach pod klatka w okolicach lewego zebra nie to ze boli ale tak cos mnie przytrzymuje (jakby kolka)i co jaKIŚ CZAS w tym miejscu mi zaburczy. To jest muj 2 cykl z uzyciem mety w poprzednim ktory skladal sie ze 100 mety (15mg ed) nie mialem czegos takiego co najwyzej kilka razy mi zaburczało czy to odzywa się wątroba? nie jestem pewien czy to wątroba ale jeśli to ona to znaczy ze mam lipe? co proponujecie mi zrobić?
p.s przepraszam za bledy ale posta pisalem n alaptopie na niemieckiej klawiaturze ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 357 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 444
Od niedawna jestem ekspertem od mety!
Bierz mete w jeszcze wiekszych ilosciach ,bo jak mowi moj stary (wielki koks) :"JAK BOLI, TO ZNACZY ,ZE ROSNIE" ,a wiec zgodnie z jego slowami wszystko jest jak powinno byc ,niczym sie nie przejmuj...

Wielkiego mistrza poznaje się po tym jak podnosi sie po porażce ,a nie po tym jak wygrywa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4334
aha i dodam ze nie brałem zadnych oslon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
po lewej stronie to nie watroba. nie znam sie dokladnie na anatomi czlowieka ale moze trzustka a moze zoladek.

w sumie to jeden****

nie oszczedzaj na zdrowiu . kupuj witaminy, omega 3 i esselive
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 167
nom to jesteś kozak bez osłonek pewnie też bez odbloku tak trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
nie oszukujmy sie ale 100 metki to nie jest jakas mordercza dawka zeby ci sie odrazu od tego cos stalo ,moze to bardziej twoja psychika? ale jesli chcesz miec pewnosc to proponuje isc do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4334
Hardes15 widze ze twoja widzę ze twoja wiedza jest jeszcze mniejsza od mojej. Co do osłonek to nie zdecydowałem się na nie bo dawka mety którą biorę jest jedną z mniejszych, bo leki które mają chronić wątrobe to jakiś pic na wode bo nie przeprawadzono zadnych oficjalnych badań które potwierdziły by skuteczność np: Sylimarolu. A co z tego ze ludzie z tego forum stosują Hepatil po cyklu na regeneracje wątroby jak wątroby nie da sie zregenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
zapamiętaj:

"wątroba nie boli"

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Stary właśnie wątroba jest jedynym z narządów który najlepiej się regeneruje.Były przypadki kiedy to na wskutek wypadków operacji itp.ludzie tracili całe płaty i mimo tego wątroba nie tylko prawidłowo pracowała ale nawet odrastały utracone fragmenty.Bardzo trudno jest zajechać ten narząd i nawet ciężko uszkodzony jeśli mu dać tylko chwile wytchnienia i czasu + odpowiednia dieta (bogata w węglowodany) i sumplementacja potrafi działać cuda.Jeśli chodzi o ciężkie uszkodzenia wątroby np.marskość to jest to spowodowane min. że wątroba próbuje się odbudować jednak na wskutek ciągłego jej zatruwania np.lekami,alkoholem itp. jej regeneracja zachodzi nieprawidłowo.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4334
lekami bez recepty jej nei zregenerujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
co Ty ******lisz głabie

zregenerujesz ja doskonale hepatilem, esselivem itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8319
Tankowiec ty chyba nigdy nie zajechałeś wątroby, to proponuje zrób to i zobaczysz ze się tak szybko nie zregeneruje, tego się nie wie jak się tego nie doświadczy. Potem jest nawet trudno wrócić do normalnej diety wysoko białkowej bo odczyny się od razu ***ią, fakt ze się regeneruje ale nie wywyższaj tego słowa za bardzo!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem? meta+oma

Następny temat

2 pyatanka(arimidex<anapolon)dla znawców tematu

WHEY premium