SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test enan czy metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2035

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

80

Wzrost

180

Obwód ramienia

38.5

Obwód klatki

108

Obwód uda

....

Obwód talii

84

Staż na siłowni

2.5roku

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B240g, T104g, W400

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

none

Opisz swój plan treningowy

split dzielony x4 tydzien

Cel cyklu

masa wmiare dobrej jakosci

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

none

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

13-18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto

Stan zdrowia

wysmienity

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

niedawno problemy z tradzikiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 95kg, mc 180kg, przysiad 140kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 461
Witam wsyztskich userow
Wiem ze byle multum takich tematow bomsam je przeczytalem i nadal nie dostalem odpowiedzi 0, wiec dla tego pisze ten temat, a mianowicie...

Na swoj pierwszy cykl przymkerzam sie juz dlugo i wkoncu sie zdecydowalem, tylko zastanawiam sie nad dwoma specifikami takimi jak metka czy teec enan.
Tyle co wiem to powino sie brac enan co 3 dni tygodniowo 250mg,tak? A cykl na nim bym zrobil 10tyg

Co do metki sam nie wiem niektorzy pisza 15-25mg na dobe a jak jest ? A dlugosc cyklu to 5tyg,

Czyli na pierwszy rzut oka na tesciu mial bym jeszcze raz dluzszy cykl niz na metce to znaczy mogl bym liczyc na jeszcze wiekszy przyrost masy? (Oczywiscie przy dopietej diecie na max)

I najwazniejsza sprawa, oslonki i odblok, prosze zebyscie pomogli mi przy tym do kazdego z tychn2 specifikow z osobna bo nie chce ich laczyc na pierwszy raz.




Dzieki wielkie mam nadzieje ze pomozecie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 461
up...
pare pytan do oslonek czy sama lecytyna wystarczy czy zazucic cos wiecej ?? nie chce czegos zje...
zakupic nolve? jak tak to w jakich dawkach ja brac?
tak samo hepatil jakie dawki ?
i lecytyne jakie dawki ?
czy w otatnim cyklu na mecie dozucic krete/boostera tescia czy to zbedne?


wiem ze was troche mecze ale prosze o wyrozumialosc :)

dzieki z gory, sogi poleca

Zmieniony przez - BigSmileX w dniu 2014-02-26 10:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
daj metkę 6-7 tygodni w dawce 30 mg dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 461
A jaki odblok i oslonki ? I z jakiej firmy mozna najczesciej trafic na orginal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
o firmę pytaj w temacie podwieszonym "Polskie realia" osłonka na cyklu sama lecytyna nic więcej.
Na odblokowanie daj 10-12 dni po 50 mg clomid zaczynasz w następny dzien po ostatniej metce na noc,w ostatnim tygodniu metki zaczynasz kreatynę pilnuj zarcia i cwicz i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 461
Jeszcze jedno, teraz jestem na cyklu na krecie z Gm jabloczn i czy bedzie jakies za bym bral ja razem z jaim kolwiek saa ? I czy mogl bys uzasadnic czemu metka a nie enan ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
bo metka nie namieszasz tak bardzo w swoim kładzie hormonalnym a masz dopiero 18 lat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 461
Bardzo trafne ;) dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 461
Bardzo trafne ;) dzieki wielkie

Czekam jeszzze na osty innych ..

Zmieniony przez - BigSmileX w dniu 2014-02-15 12:36:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a co ktos innego może ci tutaj napisać?robisz cykl jaki przed tobą robiło miliony osób ot tyle.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Dokladnie. Sluchaj lodzianina. On tutaj zawsze dobrze poradzi! Wszystko sie zgadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
No lecytyna w czasie cyklu . A po cyklu np. Hepatil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oxa+sallbutamol + animal cuts

Następny temat

delikatna rozpiska

WHEY premium