SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taekwondo nauka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174
Wie ktos na czym polega nauka kopniec np/ jak sie ich uczyc? bo u mnie np nie ma nigdie szkoly taekwondo a chcialbym sie nauczcyc takich kopniec to da rade jakos na wlasna reke? wiem ze trzeba byc rozciagnietym ale co dalej zeby nauczyc sie wykonywac takie fajne kopniaki w locie?

Pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nie da rady.
Z jakiego miasta jesteś?

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też mnie te interesuje... ja jestem z Ostrołęki i również Taekwondo u mnie niema;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
Raczej niestety sie nie da chlopaki.

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
Pomóżmy chłopakowi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
w locie najpierw się naucz wykonywać je dobrze na ziemi a potem dopiero dodawaj małe skoczki i kopniaki ale pamiętaj rób to tak żebyś nie czuł bólu oglądaj różne filmiki i patrz jak się stopy układa :D poradzcie mu coś jeszcze:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174








znalazlem filmiki tego typu sie mozna czegos nauczyc z taekwondo a skoczki potem dodac. Ale najpierw chyba troszke porozciagac sie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 844
No i próbuj powoli takie rzeczy ale zacznij od niższych kopnięć a potem stopniowo wyżej i mocniej poradzcie mu coś jeszcze
a i zapisz się do jakiejś szkoły jeszcze ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
staraj sie przy kopnieciach dobrze ukladac powierzchnie stopy, i prawidlowo skrecac stope podporowa przy kopnieciach takich jaki dollyo chagi czy yopcha chirugi.
Yop to nawet nie ma szans zebys sie sam nauczyl poprawnie wykonywac, ale kopniecia Ap czy dollyo sa powszechne we wszystkich sportach walki.

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile trzeba gdzieś lat trenować żeby umieć takie rzeczy jak na tym filmiku???



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmiki z treningów gwiazd boksu

Następny temat

trning bokserski dla mnie w domu ?

WHEY premium