SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybka rada;]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
witam,
jestem nowy na forum i potrzebuję rzeczowej rady. chcę zacząć ćwiczyć z odżywkami, tylko nie wiem do końca jakie tak na prawdę mi pomogą. mam 22 lata, 76kg wagi i 181cm wzrostu(sylwetka normalna,chude nogi), wg wszelkich danych jestem średnio aktywną osobą, tzn. ćwiczę na siłowni 3xtydz (żaden morderczy trening-normalnie;) do tego czasami jakiś krótki trening w domu, pracę mam siedziącą. ze względu na pracę moja dieta jest do dupy, tzn. jem nieregularnie i co wpadnie;) chciałem nabrać trochę masy, ale tylko mięśniowej. myślałem żeby kupić białko i do tego węglowodany, nie wiem tylko jakie;/ czy olimp WPC jest mi potrzebny czy jekieś tańsze białko też podziała? a może lepszy będzie po prostu jakiś gainer, albo bulk? chciałbym wydać ok.150-200zł. proszę o radę, wszelkie sugestie mile widziane;) pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
ja zamiast kanapek(chleb+wedlina) wole kupić serek wiejski + kefirek + ewentualnie jakaś bułka, chlebek. Więcej białka pozyskam z tego i nie zapcham sie tak jak kanapkami..


albo robie miksa typu mleko + twarog + banan jak musze gdzies wyjsc to zabieram w shakerze ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Hmm...
Dieta jest podstawą. Spróbuj mieć chociaz jej namiastkę, którą z czasem zamienisz w prawdziwą dietę.
Białko/gainery stosujesz jako uzupełnienie diety.
Plan na masę, dieta masowa.
Kupisz białko/gainer i nie dostosujesz go do diety = kasa wydana w błoto.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
zacznij od diety i od treningu
na siłowni ma się z ciebie lać pot a nie że zaliczasz 3 razy w tygodniu trrening
jak będziesz się stosował do tych wskazówek to narazie żadne suple nie będą Ci potrzebne.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
zdaję sobie sprawę z tego, że dieta jest najważniejsza, ale nie dam rady rygorystycznie jej przestrzegać. nie mieszkam z mamą żeby mi gotowała;] sam gotuję jak mam czas(a jego jak wiadomo brak;) tzn. na siłkę zazwyczaj chodzę do południa, później praca albo zajęcia na uczelni, albo dłuższa zmiana od rana. w związku z tym obiad dosyć późno, lub jakiś shit w pracy. śniadanie, drugie śniadanie i kolacja są, ale niezbyt wyszukane;] nie chodzi mi też o to żeby mieć mega efekty, ale żeby coś poszło;) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
nie ma takiego czegoś w kulturystyce jak śniadanie,obiad,kolacja
są po prostu posiłki i chcąc robić postępy Twoja dieta musi ich zawierać co najmniej 5
nie musisz dokładnie wyliczać kalorii itp
trzymaj się po prostu podstawowych zasad żywieniowych zachowując proporcje węglowodany/białko/tłuszcz
posiłki możesz sobie przygotowywać wieczorem i pakować do pojemników które zabierasz sobie do pracy lub na uczelnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Nie musi być rygorystycznie. Wystarczy abys spełniał zapotrzebowanie kaloryczne w diecie na mase oraz oczywiscie spełniał zapotrzebowanie mikroskładników.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
przyznam szczerze, że nigdy nie stosowałem żadnej diety, ale chyba będę musiał zacząć. widziałem już topic do tego na forum, nie jest takie proste ułożenie diety, ale poradzę sobie z tym;) to jak już będzie dieta to co możecie mi poradzić jako uzupełnienie? białko+carbo czy gainer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
prem71

Sciagnij sobie ten program https://www.sfd.pl/Dziennik_Posiłków_Vitalmax-t418802.html

Bardzo łatwy w obsłudze (obsluga w excelu)
Ja dzięki niemu przybrałem na masie z 80kg do 95kg przy wzroscie 188cm

Poprostu wpisz sobie posiłki ktore dziennie jesz i program wyliczy Ci ile dziennie Ci brakuje poszczegolnych makroskładników.. i pozniej dopiszesz sobie dodatkowe prodktu do Twojego jadłospisu/diety.. aż spełnisz założony cel żywieniowy

Noi tyle chyba...
Sie rozpisałem do chvja

Jak cos to pytaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Oczywiście, że poradzimy.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82754 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699865
każdy z nas kiedyś zaczynał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
dzięki Yakuza;] program już mam. faktycznie dobry;) mam jeszcze jedno pytanko. podstawa moich posiłków poza obiadem to pieczywo, tzn. kanapki;P czym najlepiej to zastąpić? coś szybkiego i pożywnego;) zwłaszcza z rana, bo wtedy nigdy nie mam czasu na zabawy w kuchni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobic?

Następny temat

Monohydrate z treningiem i dietą

WHEY premium