SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stres na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Panowie jestem ciekaw czy macie tak jak ja..
Ledwo zacczolem cykl z metki Jelfy od poniedzialku i dor azu zaczol mnie brzuch bolec byl temat o tym najprawdopodobniej cos mi zaszkodizlo juz mi przeszlo..a dzis odczuwam sie taki spacy jakis i wydaje mi sie jak by mi sie ciezej oddychalo..moga byc takie sajdy juz?? czy to poprostu strach rpzed niewiadomym i sobie wkrecam..bralem kiedys juz metke i wiem ze miaem takie sajdy to odczuwalme bol nerek to cos itd..i sam nie wiem w sumie...

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi o dluzszy czas na anabolikach, nie o mete jelfy. Jesli masz zamiar koksowac dluzej to profilaktyka na pierwszym miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po mecie muli strasznie , a reszte se wkrecasz.a propo oslonki masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
nie kupilem wiem ze blad bo czas mnie naglil ale mam na dniach zamowiony silimarol... metka z jelfy 25 mg dziennie muli mnie strasznie wlasnie ale czyz tymi nerkami po 3 dniach i z tym oddechem to sobie wkrecam? czy jzu cos takiego ma byc bo jak to ma sie dosyc odbic na zdrowiu to wole odlozyc to...

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699950
a to sylimarol trzeba zamawiać????

może przestań pić tą wodę z kranu
https://www.sfd.pl/ból_brzucha_i_metka-t627629.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
sylimarol to zły pomysł.

essensialelub heparengen.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
zle napsialem z tym zamowienie poprostu z akilak dni ebde mial a 6 tygodni pociagne to i kreatyne i pozniej wyjezdzam wiec nie moglem czekac z tym.. brzuch juz nie boli ale wlasnie z tym oddychaniem czy jetsw to mozliwe czy sobie wkrecam takie glupoty?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
dla twojego zdrowia także a przede wszystkim emocjonalnego radziłbym odstawić saa.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kup heparegen minimum 100tab tanio wychodzi. I troche rozumu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
ok nie ma sprawy..wiec poprostu wkrecams obie to wszystko?? czy juz po 3 dniach moga byc takie sajdy?? bo nie uzyskalme odpowiedzi

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wkrecasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
IMO jak ktos już oszczędza na wodzie i piję kranówę to napewno nie kupi heparegenu.
Po drugie nie w każdym rejonie polski się go dostanie bez recepty.

Na cyklu moje motto jest nie oszczędzać na zdrowiu i minimalizowanie s.u
których całkiem nie da się ograniczyć lecz da się zminimalizować.

Ps z kranówą to pierwszy raz się spotkałem, myślałem że
to akurat jest działka alkoholików , ale w dzisiejszych
czasach wszystko jest możliwe.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omka vs Meta lub 1 i 2

Następny temat

Winstrol ,a ochrona stawów?

WHEY premium