SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem podczas biegania

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3865
Czesc
mam taki problem ze gdy podczas robienia aerobow (bieganie) po np.10min czuje bol w kosciach piszczelowych i nieraz musze zatrzymac sie bo dalej biec nie moge ...
dodam ze podczas treningu wszystko gra tylko problem zaczyna sie podczas biegania ;/
co mam zrobic ?czy sa jakies srodki zeby to jak najszybciej "usunac" bo jestem na redukcji a biegac nie moge :(
czy moze udac sie z tym do lekarza ?
dodam ze gdy zaczolem biegac 1tydzien bolu nie czulem a teraz juz tak

/PZDR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Shin splits, mecze sie juz z tym dlugi czas, niby jest lepiej (byl krotki okres, ze przejsc pol kilometra nie moglem), ale typowo biegac dalej nie moge (gra w pilke np. nie wywoluje bolu).
W Faq'u Kradam'a jest troche o tym opisane: https://www.sfd.pl/FAQ_-_kontuzje_i_nie_tylko-t321489.html
Do tego mysle, ze jakis wplyw moze miec niedobor wapnia, ale wlasnie, tylko jakis tam procent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3865
dzieki za linka ,poczytam
moglby sie ktos jeszcze wypowiedziec ,zalezy mi jak najszybciej ten problem zniwelowac o ile to mozliwe

/PZDR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Przypadki napewno sa rozne, ale mysle, ze latwe do wyleczenia to nie jest. Bylem na zabiegach rehabilitacyjnych przepisanych przez sportowego, roznicy po tym nie zauwazylem. Mysle, ze bardzo dobry lekarz moze sie z tym uporac.
Imo, sprobuj wlaczyc do suplementacji wapn i magnez (szamie okolo 1g wapnia i 4 tabsy filomagu na noc - 160mg magnezu). Ja po tym widze efekty, truchtac swobodnie nie moge, ale szybki marsz, gra w pile juz nie sprawia mi problemow. Za jakis czas bede probowal cwiczen wzmacniajacych i moze wtedy po blisko teraz polrocznej walce moze uda mi sie tego pozbyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Cały wist polega na tym, że tego nie da się zniwelować najszybciej, trzeba dużo cierpliwości. Jak się za wcześnie wróci do aktywności, to się cofamy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wyprostem po rekonstrukcji

Następny temat

Problem ze nazwą czcionki

WHEY premium