SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy dla domatora!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
witam was serdecznie, jest to moj pierwszy temat tutaj gdyż chciałem zaczac sie tym wszystkim bawic i cos pocwiczyc, mam 18 lat, 180cm i 70kg, potrzebuje od was pomocy, chodzi mi głownie o jakis trening, zważcie na to ze nie bardzo mam mozliwość uczeszczac na siłownie, wiec do dyspozycji jest tylko moj dom w którym posiadam ze dwie hantelki 5kg i drązek do podnoszenia...z upragnieniem czekam na jakies propozycje treningowe dostosowane do moich w/w mozliwosci..

el amatoro ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6179
zajzyj do atlasu cwiczen napewno znajdziesz cos dla siebie

"DOPÓKI WALCZYSZ JESTES ZWYCIĘZCĄ"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
no własnie w tym problem ze jestem całkiem zielony, nie potrafie za bardzo i nie chce dobierac nic sam mając zupełnie male pojecie o tym wszystkim, stąd nadal czekam na pomoc i jakies propozycje treningowe dopasowane do tego co wczesniej napisałem, z góry dziękuje

el amatoro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
poczytaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp  pamiętaj o normalnym odżywianiu sie i wbrew pozorom można sporo osiągnąć taki treningiem.
Polecam również https://www.sfd.pl/Domator--_czyli_jak_zaczać_z_głową_nie_mają_sprzetu-t325935.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
ok, przestudiowałem juz ten atlas tak z grubsza a teraz pojawia sie nastepna prosba..zakładając ze chciałbym cwiczyc : poniedziałek,środa,czwartek,sobota. Chcialbym zeby ktoś pomógł wybrac mi zestaw cwiczen na dany dzien, w jakich ilosciach to robic, ile serii, ile powtórzen etc.

el amatoro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
nikt nie podejmie sie pomocy?

el amatoro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
osobiście ćwiczyłem tym planem

1.Pompki płasko(dowolna z podanych wersji)-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu-rys.5)-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Pompki na taborecie(F)-3-4 serie x do zmęczenia
4.Pompki boczne(rys.7)2-3serie x do zm.
5.Pompki przy ścianie(rys.2)2-4serii x do zm.
6.Pompki w podporze tyłem(G)2-4serii x do zm.
7.Przysiady(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
8.Wspiecia na palce(na jednej lub obu nogach)4-6 serii x do zm.
9.i 10.-dwa wybrane ćwiczenia(C-F)na mięsnie brzucha po 4-5 serii x do zm.
11.Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm.
12.Uginanie ramion w ciężarem stojąc(ciężar zamiast ekspandera)-4-5serii x do zm.

( jest podany w atlasie)

3xrazy w tygodniu ćwiczyć ty i będzie dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu planu treningowego i diety

Następny temat

Brzuch - prośba o porade. i inne mesnie tez:)

WHEY premium