SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po co ćwiczycie??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
tadzik87-a jak taki paker trenuje sztuki walki to rozłoży szczypiorka trenującego SW. Jedno nie wyklucza drugiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5600
Ćwicze poniewaz chce byc kulturysta, wielkim bydlakiem, chcialbym aby to byla moja droga zyciowa.
Cwicze bo zostalem do tego stworzony...ludzie dziwia sie...te wszystkie miesnie sa obrzydliwe ! mowia ze mam jakis obled.I maja racje :) jezeli posiade idealna sylwetke...sens mojego zycia zostanie spelniony.











troche mnie ponioslo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5600
a tak to nie wiem dlaczego :P wiem ze mi sie podobaja te wszystkie wielkie miesnie ktore wiekszosci ludzi brzydza...moze mam inna psychike ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
prawidłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14192
tak trzymac
szczypiory zawsze i wszedzie bedą tak gadac a byc moze jest tak ze lekko zazdroszczą

ze swej porażki uczyń zwycięstwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
tadek87 to zapewnie jakiś internetowy napinacz z 26 w łapie ćwiczący boks pare miesiecy i myśli że jest bogiem :D ehhh :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
jedno jest pewne lepiej jest być dużym i przypakowanym niż wielkim i tłustym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
ćwiczy się wyłącznie dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31200
lepiej to miec od ****a forsy i mieszkac na wlasnej wyspie i *******ic wszystko a nie byc gruby czy chudy czy napakowany :D ale 90 kilku % ludzi w Polsce musi zadowalac opcja ćwiczenia na siłce bo nic innego w tym nudnym jak ****a Kraju nie ma do roboty :D :D

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
,,jak widze pajaca napompowanego to sie smieje bo to jest zenada ****a...a on mysli ze wszyscy sie go boja..hahahahaha.. tylko jedna odpowiedz .. niech wyskoczy z z kims kto cwiczy sztuki walki to jest po nim.." - twoj caly post jest zalosny!

Im trudniej
Tym łatwiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmieńmy świat na lepsze- zeitgeist addendum

Następny temat

Która maszyna lepsza?

WHEY premium