SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywiane kierowcy poza domem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, sprawa wyglada tak ze mam 20lat jestem miedzynarodowym kierowca busa mieszkam w pensjonacue za granica jestem w Polsce i w domu raz na 3 tyg,ale dostep do produktow z PL mam codziennie, waze prawie 100kg probowalem roznych diet mam przez to efekty jojo mam rozstepy, 5 dni temu zaczelem cwiczyc a6w i przysiady (od 50 do 75 po a6w) i moje pytanie co i jak jesc w trasie i ogolnie przez caly dzien, moj dzien wyglada tak ze wstaje o 3 rano i jestem w samochodzie ok, 12-13 godzin na trase biore puszke konserwy (mielonka krakus lub makrela w pomidorach) i do tego chleb 3-4kromki. Po trasie zajezdzam do pensjonatu gdzie obecnie mieszkam w delegacji i tuytaj mam na obiad zupe- zazwyczaj zdrowa na bazie kalafiora innych warzyw i kurczaka gotowanego lub na bazie koncentratu kapusty i kielbasy, na drugie jest zawsze jakies mieso (smazone lub grillowane) surowka swieze warzywa lub jakis wiosenny mix i ziemniak w postaci lodeczek lub frytek ktorych zjadam polowe porcji
Ogolnie rzEcz biorac pierwszy posilek jem ok godz 10-11 (wiem ze to pozno ale nie wiem jak to zmienic bo rano nire mam czasu)nastepny za ok, godzine ( konserwa na 2 dania rozlozona) a potem ok 18-19 w pensjonacie obiad 2 daniowy,w ciagu dnia pije wode gazowana tymbark i kwas chlebowy
Pomoze ktos co jesc i jakie nawyki zmienic dodam ze nie mam dostepu do kuchenki a jak zejda zakwasy to do cwiczen chcem dodac spacery mieszane z truchtem po ok 30min dziennie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na redukcje

Następny temat

Męskie piersi obejdzie się bez skalpela?

WHEY premium