SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

no na stawy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
witam w zwiazku z kkonczacym sie cylkem juz troche wczesniej zaczely mi siadac stawy(barkowy,lokciowy,nadgarstek)pochlonelem juz wszystkie rodzaje glukozamin+żelatyna ale nic nie pomaga macie cos ciekawego do zaoferowanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14070
mi pomugl olfen i tydzien bez treningu stawy jak nowe
na to tez wiekszej bajery nietrzeba u lekarza propnuje powiedziec mu ze juz kiedys to brales i ci pomoglo.
a jak nie to sprubuj mety z boldem

'VENI VIDI VICI'
GABBER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 603 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12851
Animal flex + Deca-Durabolin 50mg ew

wujek dobra rada xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 320 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25609
Diklofenak i witaminy z grupy b domięsniowo , idz po to do lekarza , wypisze recepte bez problemu , za 100 zł pozbedziesz sie problemu , tylko trening ma byc lajt po duzo powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
MENELEK-deke mam jeszcze 12amp 1ml/50mg tez nad tym myslalem ale co 2tyg zastanowie sie nad tym po odbloku ale mysle ze deka pomoze tylko na czas jej brania a po bedzie dalej to samo mialem cykl z deka na bylo OK ale po bol powrocil p.s. wszedzie mi chrupie i strzela
TOMEK WWL-chyba sie udam do lekarza bo nie zamierzam nabawic sie zadnej kontuzji prze te stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10122
mi pomoglo ,zinaxin oraz ossopan brany razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a ja bym pomyślał o krioterapi,koleżce znacznie pomogło.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
flexit z nutrenda, polecil mi gregor_ian, polecam i wam - naprawde rewelacja - czysty kolagen. wszystkie te glukozaminy i inne gowna z animala sie chowaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Shield - ten flexit w tab czy w plynie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
proszek. z rana sie pije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Shield po jakiej dawce bol zanikl?

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
zgadzam sie z SHIELDEM ja wcinalem najwieksze dawki z opakowania razy2 i nic nie pomogły zezarlem juz wszystkie dostepne glukozaminy w aptekach
LODZIANIN1- u mnie nie ma takich zabiegow (150km najblizej) tylko miejscowa krioterapia niewarta niczego (bylem raz) moja znajoma tez mi to polecila ona jezdzi systematycznie co 4m-ce (miała powazny wypadek)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sie kłuć

Następny temat

Proszę o profesionalne doradztwo CYKLU

WHEY premium