SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kriokomora-co sadzicie

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
kriokomora-co sadzicie ile i gdzie mozna skorzystac -koszt zabiegu??????????????

kolagen
1

kolagen

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
W każdym większym mieście powinna być.
Za***ista sprawa. W wielu rzeczach jest bardzo pomocna. Zawodnicy sami się wypowiadali, że korzystają w miarę możliwości.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ponoc daje efekty...pozytywne...
koszt to ok 50zl za minute w komorze..


a co chcesz sie tym leczyc czy co ? czy moze chcesz sie zrelaksowac przed jakimis zawodami ?


misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Całe wakacje będę w Sławie a w miejscowości obok jest kriokomora

Ile czasu/wejść trzeba zaliczyć żeby była ona skuteczna na nadciągnięcie mięśnia (przyczepu) przy kręgosłupie?


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
po calych wakacja w kriokomorze to bedziesz jak bawanek wielki i bialy z nosem z marchewki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
BYK...jedna sesja trwa ok 3 minut

a to kiedy przestanie Cie bolec i czy w ogole poskutkooje zalezy chyba od Twojego organizmu...


misOO

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Już tam Ci powiedzą co i jak i jak często.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
No cóż ja słyszałem ze jest to nieco tańszy interes niż 50zł/min ale jak pojade za tydzień-dwa to sie zorientuje na bank

Chetnie bym se posiedział ale obawiam sie że na porządną kurację raczej mnie nie bedzie stać


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam - kriokomora to naprawdę spoko sprawa - wiem bo byłem kilka razy. ( Ruda Śląska - Centrum Terapii Fizykalnej )
Sprawa wygląda nastepująco: wejście pojedyncze 50zł czas około 3 minuty + przed pierwszym wejściem badanie przez lekarza ok. 30 zł. Karnet 10 wejść - 300 zł.
Są pewne przeciwwskazania np. nadciśnienie, tarczyca, nadmierna potliwość, ale o tym powie lekarz na badaniu.
Ubiera się na nogi drewniane buty ( plastikowe by pękły ), skarpety, spodenki krótkie, nauszniki i maseczke na usta.
Wchodzi się najpierw niejako do przedkomory gdzie temp. jest tylko ok. -60 st.C ( ok.40sek. ), potem właściwa komora gdzie temperatura może sięgać nawet -160 st.C. Tam gdzie ja byłem było tylko - 130 st.C.
Nie wolno się pocierać bo można sobie zetrzeć skórę, jak się ktoś spoci to tak jakby się wbijały igły w skórę. .
Po całym seansie jest ok. godziny zajęć ruchowo siłowych ( w cenie )z instruktorem i tu jest cała jazda - wszystko tak wchodzi że szok, czuje się cały czas taką euforię - naprawdę super sprawa.
Ja osobiście byłem tylko 5 razy ( kasa ), a podobno trzeba wejść 10.
Ale teraz załatwiamy z kumplami na Kasę Chorych ( tzn Fundusz Zdrowia ) i wejdziemy 10 razy.
Naprawde polecam.
pozdro

>>boban<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Boban

W jaki sposób da sie to załatwić na Narodowy Fundusz Zdrowia?


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawa jest prosta jeśli masz zaprzyjaźnonego lekarza , który po prostu przepisze Ci kriokomorę ( my tak zrobliśmy z tym, żeby nie było podejrzane to każdy ma od innego ).
Problem jest tylko taki, że są straszne kolejki, a jak idziesz prywatnie to tzn płacisz słono to każdej porze sobie śmigasz. Ale przy takiej kasie trzeba ponieść jakieś straty w tym wypadku kolejki i oczekiwanie.
Mój lekarz powiedział że spoko mi to przepisze bo dolegliwości które leczy się za pomocą krioterapi są tak szerokie że można pod to podpiąc bardzo wiele - np. reumatyzm, którego oczywiście nie mam.
Z drugiej strony wydaje mi się,że płacąc co miesiąc nie małą składkę zdrowotną mam pełne prawo do takiego podejścia.
pozdro


>>boban<<
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPOŻYWANIE SOLI ORAZ INNYCH OSTRYCH PRZYPRAW

Następny temat

pyt. do Olimpu

WHEY premium