SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

koksy a nadżerki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1024

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4553
Witam, pisze bo chciałbym za jakis czas zrobić pierwszy cykl. Zastanawiałem się nad Decą lub Metką(60-100tabs), i skłaniałbym sie ku tej drugiej ALE... leczyłem się niedawno na nadżerki na żołądku a wiem że meta do najmniej szkodliwych nie należy. Chciałbym się was poradzić czy jeśli wezme oslonki na żołądek i watrobe to czy nadżerki się nie odnowią. W przypadku deki takiego problemu nie ma ale nie wiem czy sama deca coś da. Jeśli możecie to wyraźcie swoje zdanie.

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 652
Już myślałam, że padnie pytanie: czy mogę się kochać z dziewczyną, która ma nadżerkę, jeśli biorę koksy.

SZUKAM FACETA !!!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 6929 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32603
hehhee

Expert w dziale DOPING

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 628 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18232
No spox ale jednej rzeczy nie rozumiem co to sa nadzerki?? oswieci mnie ktos?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 652
Co to jest nadżerka?

SZUKAM FACETA !!!

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43370 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Jak Cie kobieta pogryzie to masz potem nadżerki
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43370 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
co to sa nadzerki to sa ubytki w blonie nie pzekraczajce blony podstawnej czyli nie uszkadzajace misniowki goja sie bez pozostawienia blizn w przeciwienstwie do owrzodzenia a moze ty mieles wrzody
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60807
w ***** tak latwo sie nie goja
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4553
nie miałem tylko nadżerki

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ważne Ogłoszenie

Następny temat

Cykl z Deci i Metki

Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness!