SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

karta zdrowia sportowca.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 87
witam.
Ćwicze karate oyama i musze wyrobic kartę zdrowia sportowca. czy ktos mógłby mi napisać jakie dokladnie badania musze mieć żeby sie do lekarza sportowego udac i jakie tam są badania robione?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
co do wieku zapytałem gdyż w zeszłym roku musiałem/chciałem zrobić takie badania na Muay Thai, wiem ze młodsi za darmo robili a mi powiedziano coś kolo 200 zł. Tyle że tam nawet tomografie głowy mi chcieli robić O_O

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Zazwyczaj to lekarz sportowy daje Ci skierowanie na to, co muisz zrobić. Przeważnie jest to morfologia, ekg i badanie moczu. Co dwa lata chyba robi się dokładniejsze badanie, ale nie jestem pewna.

Asia_Asia
Sorki, literówki
Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-04-27 09:34:22

Zmieniony przez - Asia_Asia w dniu 2010-04-27 09:34:55

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Jeśli robisz pierwszy raz to będziesz musiał zrobić duży kompleks badań, neurolog ortopeda, okulista itp. itd. Udaj się do przychodni tam Ci powiedzą co musisz zrobić.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
mnie wysłał na:
badanie krwii
prześwietlenie kręgów szyjnych
do okulisty
do laryngologa
na ekg
na ekg wysilkowe



i nie pamietam o jeszcze musialem robic za pierwszym razem
ale na wszystko skierowanie dawal mi lekarz sportowy wiec to u niego sie dowiesz na jakie badania masz isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
A ja mam dwa pytania, czy orientuje się ktoś gdzie w Krakowie jest lekarz sportowy i jakie są koszta takich badań ?

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Badania są bezpłatne, tylko, że musisz miec skierowanie. No chyba, że potrzebujesz ich na zaraz, to możesz iść prywatnie.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
To od razu wypytam.

Czyli idę do swojego lekarza ogólnego i proszę o skierowanie do lekarza sportowego.
Ze skierowaniem mam się udać i zarejestrować do lekarza sportowego który pewnie będzie mnie ganiał na rożne badania (które na pewno są za free?).
Czy aby te badania są na pewno za darmo, bo wiem że kiedyś były za free ale do pewnego wieku, osoba która miała np 25lat za wszystko musiała płacić.

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Jeżeli uprawiasz sport (obojętnie jaki ) nie ma znaczenia Twój wiek. Wszystkie badania są bezpłatne, tylko, że czasem trzeba trochę poczekać, bo nie wiadomo ile osób jest w kolejce do danego specjalisty.
Taka niestety jest Polska służba zdrowia...

Asia_Asia
1

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
u mnie w miescie badania byly darmowe chyba tylko do 21 roku zycia(albo 25?)
potem lekarz sportowy i kazde jedno badanie bylo platne
ja osobiscie placilem tylko za przeswietlenie(mialem 14 lat)
Najpierw poszedlem do lekarza po skierowanie do sportowego, potem na wizyte u sportowego czekalem miesiac, dal mi skierowanie na wszystko co mam zrobic, ustawilem sie odrazu na wizyte na nastpeny miesiac z nadzieja ze w przeciagu miesiaca uda mis ie wszystkie badania zrobic... w 2 miesiace zrobilem badania ktore teraz prywatnie robie w jeden dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9940
Z tego co się orientuję (wszyscy znajomi mieli badania za darmo, a nie są już młodzikami ) w 3mieście badania są za darmo dla każdego. I nie ma żadnych przedziałów wiekowych.

Benny Hill: Tak z ciekawości, ile płaciłeś za te badania?

EsoxNH: Chyba najlepiej będzie jak się po prostu przejdziesz do przychodni i zapytasz jak to u Ciebie wygląda.

Asia_Asia

Ucz się, lecz u uczonych, nieuczonych sam nauczaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
Asia Asia:
chyba 50 złotych, teraz nie wiem ile kosztują bo klub mi opłacał wszystkie następne badania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piszczele .

Następny temat

Pytanie "która szczęka doctor shock?"

WHEY premium