SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmmm...takie łączenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
co myślicie o połączeniu w cyklu deci z boldem? ...na sfd zazwyczaj, choć zadko ktoś chce zrobić takie połączenie ,jest ono odradzane w stylu albo to albo to.....ale dlaczego? ..są to srodki podobne w działaniu ale są to dwa Inne środki...i tak sie zastanawiam czemu nikt ich niełączy, nom lub zadko....?????
np. 300/400 eq 1-10 front 600/700
200 deci 1-10 f 400
300/400 testa 1-11

Zmieniony przez - thatman w dniu 2004-12-12 12:53:23

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
ok przy dece 400/tyg jak najbardziej ale z 400 będzie tylko front x1 reszta po 200 a więc no problemo

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
hmm z tego co pamietam to strasznie zwieksza sie prawdopodobienstow ze wylysiejesz czy ostry przerost prostaty duzo DHT o ile dobrze pamietam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
?????wtf????? test ok. deca konwertuje do łagodniejszego norDHT a EQ chyba wogule....... a z DHT przy takich dawkach/środkach zbytnio chyba bym sie niemarwił......mając w planach cykl z winsa/mast/prov do wiekszych dawek nandrolonów......
choć w sumie zrobiłem lekki research i takie połączenie jest ok na lbm tzn eq + deca .......ale hmmmmm

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
moze sie myle nie mam zadnych praktych ze stosowania bodlka, bo wczesniej sie nie interesowalem nim wogole wiec moja wina :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3032 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 123315
Brał ktoś wogóle na sfd boldka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
nom napewno.........ziki chyba cycka....hmmm...niejaki franc z tego co pamiętam opisywał swój cykl w którym był bold

hm........ciekawe czy sie dowiem czegoś więcej

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Thatman poszperałem troche po hamerykańskich boardach i ogólnie zdania są podzielone ale co którzy brali mówią że to połączenia daje dobre rezultaty. Ogólnie tak deca min 10 tygodni, EQ min 12 tygdni dla najlepszych rezultatów i dorzucić koniecznie jakiegoś testa i pociągnąć go min 1 tydzień dłużej niż Deca + EQ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
też poszperałem na innych forach i ci co brali są zadowoleni z takiego połączenia, choćniejest ono częste..
hmmm.....na eq 10tyg minimum ...ale zamierzam zrobić 1-9 i tak 10/11 eq siedzi, z tym że zamierzam zrobić front z 700mg potem po 400..
dece jak brałem na pierwszy cyklik to faktycznie zaczołem ją czuć w 6tym tyg....dlatego teraz zrobie front równierz z deci
test to oczywiste ale bez przesady po ok 350mg (tu też kik 3tyg)
cykl wysoce anaboliczny hrr hehe bzzzz...

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
No to powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
niedziekuje....ale sie przyda hehe

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18113
działanie podobne a jednak sie trosze uzupełniają nawzajem....
tez kiedys czytałem o tym połaczeniu i tez gośc miał dobre rezultaty..
ale na twoim miejscu bym dołozył sporo tescia i witaminy b6 zebys nie miał problemów z wackiem i za wysokim poziomem progesteronu....
Chociaz ja bym sie bał wziac takie połaczenie własnie ze wzgledu na gino progesteronowe.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HYPERTROFIA wl.MIESNIOWYCH

Następny temat

oma pomoc

WHEY premium