SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to hmb?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
mam okazyjnie do kupienia ponoć hmb.koleś chce za to 30 zł i jest tam ponad 200 tabsów.koleś to mój znajomy.mam do was pytanie czy spotkał się ktoś już z hmb w postaci białych tabletek?są one dość spore.bardzo podobne jak XPand tylko że białe.nie mam pewnosc czy to jest hmb bo pokazał mi to w woreczku.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
no to wychodzi na to że mam brać minimalnie 15 kapsułek dziennie przez 4-5 dni?bo jedna kapsulka ma 1400mg.to troche sporo.60 kapsułek w 4 dni.to jest 1/3 z tego co posiadam

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290

jezeli to twoj dobry znajomy i mu ufasz to pewnie hmb a jezeli to nie do konca super ziom to koles szykuje Ci "wy***ke zycia".Za te 30 zł to idz kup sobie jakies witaminy wyjdzie ci lepiej.
buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
to mojej dziewczyny brat.dzisiaj sie jakoś o siłce zgadaliśmy i własnie pokazal mi to zapytał czy niechce kupić.ale wole zapytać was forumowiczów bo pierwszy raz widze hmb w postaci białych tabletek.a wiadomo kto pyta nie błądzi

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
no ok no to w sumie wy***ki nie powinnien Ci robic.
Jakas firma moze mowił? I szkoda ze opakowania nie ma .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
no nie pytałem wlasnie jaka firma.to jest w takim woreczku jak na zioło (sorry za porównanie) tylko że w dużo większym.kształt identyczny jak tabletka XPand-a tylko że biały

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
tabletka czy kapsułka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
no własnie tabletka.nie kapsułka tak jak jest to w przypadku kreatyny że jest w kapsułce z żelatyny tylko własnie normalna biała twarda tabletka.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Kiedys Olimp mial HMB w tabletkach.Ale patrze w sklep sfd i maja nawet to jeszcze w ofercie.Tylko cena dziwnie niska.
Najlepiej zapytaj go dokladnie co to za firma i dlaczego sprzedaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
wiesz co mi sie odrazu skojarzyło jak to zobaczyłm?wyglada to tak jakby było krojone prosto z fabryki, cos w tym stylu.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1789 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27290
Grzecznie podziekuj koledze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
mówisz że lepiej nie ryzykować?pogadam z nim dokladnie jeszcze może wydusze z niego skąd to ma i co to za firma.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hp, size on ?

Następny temat

dawkowanie

WHEY premium