SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czeste oddawanie moczu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2542
Elekroman a bierzesz może kreatynę ?
Ja przy braniu kreatyny też miałem takie moczopędne przechadzki do kibla xd
Np. wysikałem się i po 30 min znowu mi się chciało ;)
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7518
Zapalenie cewki moczowej - Choroba Zapalenie cewki moczowej przejawia się symptomem Częste oddawanie moczu dodatkowo przejawia :
Częste oddawanie moczu, Bolesne oddawanie moczu, Upławy, Swędzenie cewki moczowej, Świąd skóry, Bolesne stosunki płciowe,

Zapalenie pęcherza moczowego - Choroba Zapalenie pęcherza moczowego przejawia się symptomem Częste oddawanie moczu dodatkowo przejawia :
Bolesne oddawanie moczu, Częste oddawanie moczu,

Mięśniak gładkokomórkowy macicy - Choroba Mięśniak gładkokomórkowy macicy przejawia się symptomem Częste oddawanie moczu dodatkowo przejawia :
Długi cykl miesiączkowy, Bolesne miesiączkowanie, Anemia, Zaparcia, Ból w okolicy krzyżowej, Częste oddawanie moczu, Bolesne stosunki płciowe, Poronienia, Niemożność zajścia w ciążę, Obfite krwawienia miesięczne,

Zespół drażliwego jelita - Choroba Zespół drażliwego jelita przejawia się symptomem Częste oddawanie moczu dodatkowo przejawia :
Ból brzucha, Biegunka, Zaparcia, Odbijanie się, Wzdęcia i objawy pokrewne, Nudności i wymioty, Zgaga, Ból głowy, Uczucie zmęczenia, Zaburzenia miesiączkowania, Częste oddawanie moczu,

Nowotwór złośliwy pęcherza moczowego - Choroba Nowotwór złośliwy pęcherza moczowego przejawia się symptomem Częste oddawanie moczu dodatkowo przejawia :
Krwiomocz, Dysuria, Częste oddawanie moczu, Ból w okolicy lędźwiowej,

Pierwotna nadczynność przytarczyc - Choroba Pierwotna nadczynność przytarczyc przejawia się symptomem Częste oddawanie moczu dodatkowo przejawia :
Złamania kości, Częste oddawanie moczu, Zwiększone pragnienie (polidypsja), Śpiączka, osłabione mięśnie, Ból w podbrzuszu, Wyczerpanie i zmęczenie, Nudności i wymioty,

Mięśniaki macicy - Choroba Mięśniaki macicy przejawia się symptomem Częste oddawanie moczu dodatkowo przejawia :
Obfite krwawienia miesięczne, Długi cykl miesiączkowy, Krwawienie międzymiesiączkowe, Nieregularne krwawienia miesięczne, Bolesne stosunki płciowe, Częste oddawanie moczu, Zaparcia, Poronienia, Niemożność zajścia w ciążę,

Rzeżączka - Choroba Rzeżączka przejawia się symptomem Częste oddawanie moczu dodatkowo przejawia :
Bolesne oddawanie moczu, Pieczenie, Upławy, Ból w podbrzuszu, Gorączka, Wymioty, Krwawienie międzymiesiączkowe, Wydzielina z cewki moczowej, Obrzęk moszny, Częste oddawanie moczu,

Rak gruczołu krokowego (prostaty) - Choroba Rak gruczołu krokowego (prostaty) przejawia się symptomem Częste oddawanie moczu dodatkowo przejawia :
Częste oddawanie moczu, Cienki strumień moczu, Bolesne oddawanie moczu, Ból w okolicy lędźwiowej, Bolesne lub utrudnione oddawanie moczu (dyzuria), Zmniejszenie ilości oddawanego moczu, Przerywane oddawanie moczu,

zródło: http://dooktor.pl/symptomy-choroby/c/czeste_oddawanie_moczu.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Mam problem. Gdy idę spać i leżę w łóżku po kilku minutach zaczyna mnie uciskać. Idę do toalety stoję nad muszlą i nie mogę oddać moczu. Potem siadam i wszystko ok. Wracam do łóżka po kilku minutach naciskam na pęcherz i sytuacja ponawia się. Wczoraj brałem gripex. Proszę o podsuwanie sugestii na ten temat. czy to efekt uboczny gripexu czy coś z pęcherzem? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję

Zmieniony przez - alleluja4 w dniu 2009-12-25 16:08:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 232 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3154
1. Patrz na daty historyku
2. Coś z pęcherzem - idź do urologa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6
Wydaje mi się, że nie powinna mieć data za znaczenie. To jest forum i zawsze można odświerzyć wątek. Tak ja teraz chciałabym zrobić. Takie same objawy ma mój mąż ale on ma prawdopodobnie zapalenie prostaty. Zapisał się na wizytę na ten piątek. Ciekawe co lekarz powie. A jaki mają wpływ pestki dyni, bo coś mi sie obiło o uszy, że pomagają na prostatę, ale ja się na tym nie znam. Wiecie może?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 63 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Podobno zmniejszają przerost prostaty. Ja je przyjmuje w suplemencie prostaceum. Kiedys mi go doradzila farmaceutka i sobie go chwale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9181
Ja tez tak mam ze chodze sikac co chwile. Ok 30 razy na dzien bedzie Pije duzo wody ponad 2 litry na dzien. Wstaje w nocy wiadomo po co. Wy tez tak czesto chodzicie do WC?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 63 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Z tym ciaglym chodzeniem do wc to jest masakra. Nie wiem czy chodziłem wiecej czy mniej, ale troche mniej chodze po syplemencie co wyzej podalem nazwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6
Ciężko zliczyć ile chodzi mąż do toalety, ale bardzo często. Ból z krocza promieniuje strasznie do pachwin. najgorzej jest jak siedzi. Prawdziwa meczarnia jest oddawanie moczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
I co u Pani męża w badaniach ?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

niskie OB w krwi

Następny temat

Łyse " plamy"

WHEY premium