SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clenbuterol- Proszę o poradę co i jak

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Witam!

Chciałabym uzyskać pomocy od was w większości doświadczonych osób. Mam problemy w zgubieniu kg. Nie jest tak, że nic w tym kierunku nie robiłam, bo robiłam i efekt jakiś uzyskałam, ale teraz staneło i nie chce ruszyć więc nastawiłam się na branie clenbuterolu (już zakupiłam) Moja waga po ciązy 87 kg przy 170 cm :( w styczniu wziełam się za siebie, byłam na diecie 1200 kalorii + ćwiczyłam na orbiterku do kwietnia zaszłam do wagi 75 kg i waga stoi do tej pory i nie chce spadać. Proszę was o radę ile tab mam brać? i o której porze? Z ćwiczeń mogę tylko orbiterka + dywanóki jakieś, ile powinnam ćwiczyć i co jeść? Brak mozliwości ćwiczeń na siłowni, opiekuję się dzieckiem. Proszę o mądrą radę, chcę to dobrze zaplanować, żeby efekt był a nie jeść tylko tab. i narzekać, że nie dziłają. Proszę też mi nie propowować innych specyfików ten już zakupiłam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Witaj,

w tym dziale nie propagujemy zażywania ŻADNYCH spalaczy. Stawiamy na zdrową i zbilansowaną dietę + wysiłek fizyczny.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
A w jakim dziale mam to umieścić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
"dopping"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
dziekuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swoją drogą, żeby babki z nadwagą po ciąży i metabolizmem rozwalonym głodówkami brały się za specyfki na ostatni etap wycinki dla kulturystów, to już jest chore. Zamiast się faszerować spalaczami, polecam wizytę u endokrynologa i po prostu zdrowy styl życia. Dziecko dopiero urodziłaś, wypadało by zachować zdrowie, na najbliższe naście lat.

http://potreningu.pl/articles/2961/clenbuterol--cudowna-pigulka-odchudzajaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Dałaś mi do myślenia jurysdykcja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ! jaki rozkład mikroskładników ?

Następny temat

Prośba o pomoc przy doborze treningu i diecie

WHEY premium