SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

buty do boksu i krav magi kraków

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Witam
poszukuję jakiegoś fajnego sklepu w Krakowie lub okolicach gdzie mógłbym zakupić kilka rzeczy np. buty bokserskie. Ciężko kupić buty w sklepie internetowym lub allegro bez mierzenia. Jeżeli ktoś wie gdzie można takie kupić w Krakowie lub okolicach to proszę o pomoc. Zastanawiałem się nad butami green hilla bo są niskie i nadawały by się również do krav magi bo trenuję obecnie boks i krav magę. Prosiłbym o radę jakie wybrać. Dodam że chodzi mi głównie o boks. Jeżeli ktoś może coś polecić i wie gdzie kupić to proszę o pomoc. Jeżeli znacie adresy jakichś fajnych sklepów internetowych ze sprzętem to proszę podajcie. Ewentualnie mogę zaryzykować i kupić tam.

...jeśli masz miękkie serce, musisz mieć twardą dupę!!!...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Cześć
Zagladnij najlepiej tutaj:
http://www.daniken.com.pl/index.php?strona=kategorie&id_kat=71_143

W powyzszym linku znajdziesz duzy wybor butow do sportow walki, Daniken to dobra, polska firma. POrodukty, ktore od nich uzywalem sa wytrzymale i raczej ok.

Sklep firmowy znajdziesz w Krakowie (Huta, Centrum E, dokladniejszy adres znajdziesz na pewno na podanej przeze mnie stronie), wiec sie tam najlepiej przejedz, bo faktycznie buty, zeby dobre kupic trzeba zmierzyc.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Dzięki za pomoc. Mam jeszcze pytanie co sądzicie na temat butów bokserskich adidasa??? Czy są ok czy lepiej zdać się na typowo "bokserską" firmę jak everlast czy green hill. I jeszcze jedno jakie buty są lepsze wysokie czy niskie, skórzane czy z materiału??? Chodzi mi o to w jakich lepiej się trenuje i czy w takich wysokich skórzanych nie jest uciążliwie gorąco??

...jeśli masz miękkie serce, musisz mieć twardą dupę!!!...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Moim zdaniem zbyt wiele osob Ci nie pomoze w tej kwesti (z doswiadczenia).
Osobiscie znam tylko jedna osobe trenujaca boks w butach przeznaczonych do boksu.
Mysle, ze adidas na pewno robi dobre obuwie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłumaczenia z Rosstraining.com

Następny temat

Co bedzie lepsze?

WHEY premium