SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból kolan

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
witam,
niedawno byłem na pewnym obozie, na którym musiałem sobie trochę pobiegać (nie sportowy, ale biegania było dużo). okres jakichś dwóch, trzech tygodni przed nim był z deka przesiedziany, raczej nie biegałem. po obozie, wiadomo, wszystko mnie bolało, zakwasy, etc, ale zakwasy minęły, a wcześniej lekceważony przeze mnie ból kolan został. bolą najbardziej przy wchodzeniu na schody, może to nie jest jakiś paraliżujący ból, ale zbyt szybko biegać przez to nie mogę, a przysiadów to nawet nie chcę próbować robić. obecnie smaruję sobie kolana jakąś tam maścią, nie wiem, czy nie spróbować glukozaminy. jak ból nie przestanie mijać, a się nasili, to postaram się pójść do lekarza. w sumie jeśli chodzi o parametry, to lat 14, wzrostu 184 cm, waga 73kg. co wg was może mi dolegać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
u mnie bol kolan przy wchodzeniu po schodach, przy kucaniu, bieganiu, chodzeniu (w ogole w kazdej pozycji) okazal sie chondromalacją. Lepiej idz do dobrego ortopedy, a glukozamina napewno Ci nie zaszkodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Mylisz pojęcia, podobnie jak Twój lekarz. Lektura obowiązkowa (dla Ciebie i lekarza): http://bieganie.pl/?show=1&cat=25&id=727
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
w sumie to wynika, że musiałbym odwiedzić lekarza, ale póki co poczekam, może to się zregeneruje samoistnie. ale generalnie, jakie są możliwe warianty, przykładowo, pesymistyczna i optymistyczna wersja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Większość takich przypadków przechodzi samo po odpoczynku, zaprzestaniu treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
sęk w tym, że ja samego biegania nie trenuję, jedynie koszykówkę i ćwiczenia na siłowni, a tego i tego obecnie nie trenuję i wegetuję. mam nadzieję, że do końca wakacji przejdzie, bo chyba już trochę słabnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
Mam nadzieje że ktoś mi szybko odpowie bo konczy się sierpień i już niedługo idę do pierwszej klasy liceum dlatego pilnie potrzebuje pomocy. Oczywiście mój problem to ból w obu kolanach .Pojawia się on po tym jak długo siedzę i następnie wstaję i chce iść jest to nie do wytrzymania szczegolnie gdy długo jade samochodem to później nie moge z niego wyjść ,tak bolą mnie kolana. Kiedy je rozruszam jest lepiej ,ale teraz się to nasiliło i za każdym razem strasznie boli. Ktoś wie od czego to może być??? Dodam że sporo już szperałam w necie i znalazłam coś o kolanu kinomana i o tym że jak się za duzo forsuje kolana przysiadami czy pływaniem żabką to mozna uszkodzić chrząstki .co o tym myślicie?? co powinnam robić????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ginekomastia! Co robić:(?

Następny temat

Rozstepy, pytanie

WHEY premium