SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alkohol + clexane=??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 32648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5606
jestem swiezo po zabiegu artroskopii i szykuje mi sie niezla biba teraz, kazali mi jednak przyjmowac lek przeciw zakrzepowy CLEXANE 14 zastrzykow po jednym na dzien. i tu moje pytanie czy mozna podczas przyjmowanie clexane pic alkohol???
13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie za bardzo. Ogólnie podczas przyjmowania jakiegokolwiek leku nie jest wskazane spożywanie alkoholu.
Chyba, że podejmujesz to na własne ryzyko, tyle że jednego zaszkodzi, a drugiemu nie. Loteria. Pzdr..

Zmieniony przez - donJAZYResko w dniu 2009-06-17 14:43:56
3

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699695
nie ma interakcji z alkoholem
ale lepiej zachowaj umiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5606
flex jestes na 100% pewien?? musze byc pewny bo czytalem o innych przeciw zakrzepowych i pisalo ze z polaczeniem z alko moze dojsc do wylewow czy cos;/?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
teoretycznie nie powinno byc interakcji ale to i to obniza krzepliwosc i rozrzedza krew wiec moga byc rozne problemy z cisnieniem itp , lepiej uwazaj :)
2

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Lepiej sobie odpuść dla własnego spokoju.
Jeszcze nie raz będzie okazja, więc zdrowie na pierwszym miejscu. Pzdr..
11

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5606
dzieki chlopaki ale jeden symboliczny browar za wasze zdrowie wejsc musi
9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skręcona kostka ?

Następny temat

kosc krzyzowa ustawiona poziomo po upadku

WHEY premium