SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zerwany biceps

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Witam, wczoraj zerwałem biceps, chcą mnie kroić w byłym górniczym w Bytomiu.Warto szukać lepszego szpitala? Podobno to operacja która prawie zawsze wychodzi, Ból średni raczej cierpi ego, ząb czasu mnie nadgryza;p.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie znam opinii odnośnie tej placówki, sam zabieg w sobie nie jest z tych najbardziej skomplikowanych no i czas również będzie miał znaczenie, głowa długa ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Nie bardzo wiem która głowa, twierdzą że zerwany, ale usg nawet nie miałem. Jutro maja mi jakieś badania robić, czy można wrócić całkowicie do zdrowia? Startuję w wyciskaniu i pełen wyprost to kluczowa sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bynio38
Nie bardzo wiem która głowa, twierdzą że zerwany, ale usg nawet nie miałem. Jutro maja mi jakieś badania robić, czy można wrócić całkowicie do zdrowia? Startuję w wyciskaniu i pełen wyprost to kluczowa sprawa.


są jakieś ubytki , ramie zmieniło swój kształt
jakieś kolor zasinienie ?
jakie badania ?
po zakończonym leczeniu można
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Biceps się skrócił, siniak jest na dole bicepsa i schodzi na przedramię. Nie wiem jakie ale mam być rano na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bynio38
Biceps się skrócił, siniak jest na dole bicepsa i schodzi na przedramię. Nie wiem jakie ale mam być rano na czczo.


czyli wygląda że jest zerwany, no coś jesteś pod opieką lekarza także teraz badanie , zabieg a następnie rehabilitacja
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Wczoraj zgłosiłem się na badania, okazało się że miałem być przyjęty, niestety obowiązki nie pozwoliły mi się położyć. Ordynator okazał zrozumienie i wyznaczył kolejny termin, jutro o 7 rano z duszą na ramieniu i nadzieją że to on mnie pokroi zgłaszam się do szpitala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Ile czasu trwa powrót do zdrowia? Czy będę mógł ćwiczyć bicepsy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Po powrocie do zdrowia będziesz mógł ćwiczyć, co do samego pytania zależne jest choćby od dokładnego uszkodzenia, zabiegu oraz Twojego stanu po , pytaj bezpośrednio lekarza prowadzącego. Ale najpierw zabieg , później unieruchomienie (orteza) i następnie rehabilitacja i dopiero powrót do aktywności fizycznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 66 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1919
Od środy czekam w szpitalu na zabieg, wczoraj miałem termin ale był nagły przypadek i będzie poniedziałek. Nic fajnego tyle czasu w szpitalu, ale jest szansa że ordynator mnie będzie robił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bynio38
Od środy czekam w szpitalu na zabieg, wczoraj miałem termin ale był nagły przypadek i będzie poniedziałek. Nic fajnego tyle czasu w szpitalu, ale jest szansa że ordynator mnie będzie robił.


powodzenia, daj znać po zabiegu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w górnej częsci uda

Następny temat

Można trenować podczas kuracją izotekiem?

WHEY premium