SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt wysokie ciśnienie Proszę o Pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
Witam przed chwilą sprawdzałem sobie ciśnienie i miałem 170/110 puls 90 w czwartek mam badania lekarskie do wojska od kilku tyg. nie mierzyłem sobie ciśnienia bo miałem cały czas wcześniej w normie ale dzisiaj sobie zmierzyłem i się pogarbiłem .Czy jest możliwość ,że winko mi tak podniosło ciśnienie od kilku dni zajadam się scantelem i nie wiem co mam robić.Macie jakieś pomysły bo jak na badaniu mi wyskoczy takie ciśnienie to mogę zapomnieć o wojsku.Proszę o pomoc.Dziękuję i Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 195
tez zalecam wizyte u lekarza, ale jesli sie upierasz i chcesz czekac to dodaj do tego czosnku akard
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
czosnek w kapsolkach lec do apteki i ok 700mg na dzien rano wieczorem i przed snem mi pomaga 3 kapsy dziennie (750mg) tez biore winko teraz i do tego enana jeszce
pozdrooo

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Do lekarza idź.

Mi jak zmierzyli w szkole i miałem 160 na 100 to pielęgniarka chciała mnie na pogotowie wieźc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
a jak lekarz się spyta czy coś biorę przecież mu nie powiem ,ze jestem na cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
moooim zdaniem sprobbuj z czosnkiem naprawde skutecznie obniza cisnienie sprawdz 2 dni jak nie pomoze do lekarza i nic mu nie musisz mowic o cyklu niektorzy przepisze ci jakis lek na obnirzenie cisnienia i z glowy

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
jakbys sie przyznal nic ci nie zrobi to twoj wybor ja sie lekarzowi przyznalem i luzik to moj wybor jego to gowno obchodzi

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
ok pójdę po ten czosnek i podziałam ale to dzisiaj jakoś tak dziwnie się czuje obraz mi się zamazuje także nie wiem może tylko dzisiaj taki mam skok zmierzę sobie zaraz znowu ciśnienie i zobaczymy czy nadal wysokie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
ja byłem ostatnio u lekarza i ciśnienie 180/120 i puls 140... ładnie co??
myślicie że czosnek pomoże?

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
lokurva, co to za dziecinne podejscie "przeciez lekarzowi nie powiem, ze biore". lekarz jest od tego by pomoc i to indywidualna sprawa kazdego czy bierze czy nie. nie bales sie dupska kluc, a lekarzwoi boisz sie powiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4186
teraz jak tak przemyślałem sprawę to tak zrobię przez 2 dni będę brał ten czosnek jak nadal będzie wysokie to pójdę do lekarza ale tu się rozchodzi o to ,żeby na badaniach mi tego nie wykryli bo wtedy kariera w wojsku legnie w gruzach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testy dopingowe

Następny temat

jak ułozyc cykl z propa i winstrolu

WHEY premium