SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapadnieta klata

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
Mam taki problem ze mianowicie w okolicach mostka mam takie zapadniecie, nie wyglada to znowu jakos strasznie zle ale jak mozna to skorygowac ewentualnie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Jeśli nie masz z tego powodu żadnych problemów lub dolegliwości, być może taka twoja natura! W jakim jesteś wieku?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
Mam 17 lat, i zauwazyłem ze mój wujek i kuzyn maja podobne zapadniecie klaty, wiec moze to jakies genetyczne uwarunkowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
daj foto

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
W rodzinie występowały jakieś wady postawy - skolioza czy kifoza piersiowa?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Mi to wygląda na kifoze piersiową! Poczytaj trochę jak informację się pokryją do lekarza! http://www.masaze.org.pl/indexx.php?p=./art/chorscheuermanna1.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
No to jest chyba to ;/ Jakos nie mam ochoty chodzic po lekarzach ale trudno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Klatka pierwsiowa lejkowata, to chyba nie musi być skutek choroby Scheurmanna, jak również może przebiegać ona (ta choroba) bez widocznych efektów.
Bardzo słuszna niechęć co do pójścia do lekarza, może się on przydać jedynie do wypisania skierowania na RTG . Potem należy udać się do fizjoterapuety.
Ale jak nie boli to nie wiem czy w ogóle jest sens. Jakiś wielkich wizualnych efektów nie osiągniesz.
Podana strona jest godna uwagi, co się bardzo rzadko zdarza jeśli chodzi o strony traktujące o dolegliwościach kręgosłupa.
Na przyszłośc wklej lepiej zdjęcie siostry .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Sens to może jednak jest - po wizycie u lekarza i specjalistów chociażby od ćwiczeń korekcyjnych chłopak może nauczyć się wykonywać ćwiczenia, które pomogą i rozwiną nawyk trzymania prawidłowej postawy (przy tej chorobie garbienie się czy opadłe barki częto wystepują)! Ale jak piszesz widocznych zmian może nie być, jak również żadnych dolegliwości z powodu choroby, jedynie mało ciekawy wygląd z "zapadłej" klatki po całkowitym okresie dojrzewania!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
hm to chyba klatka lejkowata, jest jeszcze szewska i wiele osob myli je, ja nie ejstem specjalista wiec sie nie wypowiem...

a co do samej klatki to sam mam cos podobnego, tyle ze o wiele mniejsze i nie rzuca sie tak w oczy. jak masz 17 lat to raczej lekarz cie nawet na cwiczenia nie zapisze, bo dojdzie do wniosku, ze klatka jest juz na tyle uksztaltowana ze cwiczenia raczej nie pomoga... najlepiej idz do ortopedy i porozmawiaj o tym czy nie da sie cos zrobic, ewentualnie jakie cwiczenia mozesz wykonywac zeby nie poglebic wady a zwiekszyc umiesnienie klatki zeby nie bylo tego widac az tak bardzo ;] z tego co pamietam to rozpietki sa polecane na cos podobnego.

nie masz moze astmy ? czesto jest tak, ze astmatycy maja podobne problemy spowodowane zmniejszeniem objetosci pluc/oskrzeli i zapadnieciem klatki.

-_-'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekarz medycyny pracy

Następny temat

Pomożecie wybrać perfumy?:)

WHEY premium