SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zagubiona w odżywianiu - POMOCY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Witam :)
Założyłam dziennik treningowy nadszedł czas na zmianę diety no własnie ratunku!! ja po prostu nie umiem jeść albo głoduje albo sie obżeram naczytałam sie różnych poradników odnośnie diety wasz też :)Ale ja chyba jakaś ograniczona intelektualnie jestem bo -nic nie rozumiem :(
Ściągnęłam dziennik posiłków Vitalmax i tam mi wyszło zapotrzebowanie na kalorie 1015 kcl chyba mało z tego co czytałam w innych dziennikach to raczej napwno no ale czas do czynow sie zabrac więc od początku :



Jadłospis dzisiejszy jest naganny wiem , ale naprawde nie miałam innego wyboru

7:00 jajecznica z 2 jaj, plaster szynki gotowanej, 2 plasterki sera żółtego gouda pomidor, kropla oleju ryżowego
12:00 żurek z kiełbasą( 150 ml) filet z kurczaka w panierce(110g) zestaw surówek 4 rodzaje (160g), kompot
16:15 bułka z ziarnem keczupem serem zołtym pomidorem i ogorkiem

no tak to czekam na opieprz :)

Płeć: Kobieta

Wiek: 27

Waga: 58,5

Wzrost: 164

Obwód klatki: 90

Obwód ramienia: 29

Obwód talii: 77

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 36

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 29

Aktywność w ciągu dnia: sprzatanie,gotowanie, zakupy, dziecko

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia 3x w tygodniu

Odżywianie: chyba całkiem niezłe jeśli chleb to tylko pełne ziarno lub wasa z bialym serem i tylko na śniadanie, nie jem makaronów, ziemniaków, ryż rzadko bo mam wzdęcia, mięso w stosunku 1:1 z warzywami, 3-4 posiłków dziennie, jagurty i ryby. Moja slabość to PIWO no po prostu je uwielbiam stąd pewnie brzuch acha i pistacje - moje przekleństwo :/

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3x w tygodniu siłownia 1,5h

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: montignac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Tutaj policzysz sobie dokłądnie:

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Poczytaj sobie o podstawach ukłądania diety.

7:00 jajecznica z 2 jaj, plaster szynki gotowanej, 2 plasterki sera żółtego gouda pomidor, kropla oleju ryżowego
12:00 żurek z kiełbasą( 150 ml) filet z kurczaka w panierce(110g) zestaw surówek 4 rodzaje (160g), kompot
16:15 bułka z ziarnem keczupem serem zołtym pomidorem i ogorkiem


Pieczywo raczej z rana. Mało posiłków, brak zdrowych tłusczy, weglowodanów i białka. Mało białka zwierzecego pochodzenia. Duzo produktów przetworzonych !!

Jak sie czułas na Montignacu? I którą faze przeszłas?

Poczytaj sobie o diecie zbilansowanej, wszsytko jest w tym linkach podwieszonych w tym dziale. Ułóż diete i wklej. My ewewntualnie poprawimy :)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Acha zapomniałam mniej wiecej do wakacji jadłam mniej więcej tak

7:30 grapefruit
8:00 2 wasy sport sto % pełne ziarno 50 g sera białego chudego do tego warzywa 1:1
12-13:00 jakas część kurczaka do 200 g i warzywa 1:1
ok 18:00 sałatka z fetą lub jajkiem

albo tak
7:30 grapefruit
8:00 jajecznica z 2 jaj z cebula i pomidorem zawijana w liście sałaty zamiast chleba warzywa 1:1
12-13:00 ryż lub makaron z warzywami i jogurtem
ok 18:00 sałatka z kurczakiem i olejem cytrynowym

nie wiem czy to dobrze ale czułam sie lepiej niz teraz tylko nie wiem czy tak mozna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Akneraj na montim jak pisałam wyżej czułam się super byłam w 1 fazie przez 1,5 roku bo bałam się przejścia na 2 z powodu utycia, zresztą nie pilnowalam się w 100% ale waga spadała ok 1 kg tygodniowo później zaczełam łączyć wegle z białkiem zwierzecym i zaczelam tyc więc nie jadłam pieczywa i makaronów ale nie mialam na nic sił i ochcoty zaczęły sie chipsy i paluszki i nie cwiczyłam więc nie waga ale obwody- głównie brzuch się zwiększył. Mam wrażenie że organizm mi zwariowal bo po pieczywie i makaronie mam zgagę i wzdęcia
dzieki za link zaraz będę liczyła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
nie wiem czy to dobrze ale czułam sie lepiej niz teraz tylko nie wiem czy tak mozna??

Co znaczy, ze czułąś sie lepiej? Opisz?


Masz jeszcze 'pozostałosci' po Montignacu ... 1 faza sie kłania :) prawda?

Montignac zaleca 3 posiłki do syta i dwa małe. Przewaznie sie tego nie pilnuje, bo wszyscy mysle, ze jesli mniej posiłków to szybciej sie chudnie. Tak nie jest!!

Przynajmnije 5 posiłków musisz jesc, To jest podstawa. Małe porcje i czesciej (wszsytko pisze w linkach podwieszonych)

Druga sprawa, łączysz tłuszcze z biakiem albo weglowodany z białkiem. Kazdy posiłek powien byc pełnowartosciowy, czyli skłądac sie B T i W.

Wazie i produktom przetworzonym mówimy NIE!

Owoc oczywiscie moze byc, nawet po treingu ...

Poczytaj o posiłakch około-treningowych, bo one tez sa wazne. W nich przewaznie nie uwzgledniamy tłuszczy i warzyw. Dlaczego? Poczytaj :)

Ułóż diete, wklej i my poprawimy. Wpierw oblicz zapotrzebowanie.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Akneraj na montim jak pisałam wyżej czułam się super byłam w 1 fazie przez 1,5 roku bo bałam się przejścia na 2 z powodu utycia,

No własnie kazdy dazy do tak niskiej wagi, której w rzeczywisctosci na Montignacu nie osiagnie. Zostały przeprowdzone badania na kobietach, z rozna waga, która stosowały Montignac. Okazało sie, ze nawet 'chuderlaki' prztyły do swojego rzekomo WŁASCIWEGO BMI (21-22).

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-12-04 17:50:48

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
No ładnie obliczyłam i się załamałam!!
jak ja mam jeśc 1988 kcl to jak prosię będe wyglądała!!
Czułam sie lepiej bo nie byłam ociężala po posiłkach i tyle no i brzusio mi spadł
przed treningami jem jogurt z platkami a po rybe albo fileta z indyka no ale oki siadam i mysle nad posiłkami ale nie da rady 1988 kcl !!!
Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
No i ładnie ci wyszło :) Podbij do 2000kc i licz BTW na posiłki.

Zadbaj o posiłi około-treningowe :)

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
Akneraj małe pytanie JAK JA MAM SCHUDNĄĆ NA 2000 KCL !!!!! nie mam aerobów żadnych tylko siłka jak mam spalic tłuszcz!!! no nic spróbuje ale co jak nie bede głodna jak mam jeść jak będę pełna??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Ja chudłam na 2000-2200kc.

Najpierw zaczynałam tak jak ty (dzieki Obliques, która mnie prowadziła cały czas), potem były modyfikacje w diecie, ciecie kalorii, a co nawajzniejszy HARD CORE training, który równiez dostałam od Obliques.

Musisz przyspieszyc swoj metablizm, bo inaczej nie bedziesz chudła nawet na 500 kc. Beda modyfikacje w diecie, narazie starujemy od zera ;)

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-12-04 18:29:08

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2367
WOW!!PORABAŁO MNIE jak zobaczyłam efekt jaki osiągnęłaś i to w 3 miesiące tak?? 1 pytanie odnośnie twojej diety czy jak rano jadłaś owsiane z jajkiem i kefirem to razem smazyłaś?? jutro zrobię zakupy i bede sie pilnowala z jedzeniem
póki co:
I.
50 g chudego białego sera z lyżką płatków orkiszowych, pomidorek
II
jajko+brokuły+jogurt+chilli
III
filet z soli pieczony w folii+ 25 g ryżu brązowego+ warzywa
IV
nie mam pomysłu na dalsze posiłki
acha jak jesc w treningowe a jak w nie?? ćwicze pon-śr-pt sobota, niedziela nic jak wtedy z posiłkami?? jak ustalic zapotrzebowanie na B/T/W?? pomocy w wieczornych posiłkach pliss acha ćwicze albo o 10 rano albo 12
dziekuje dziekuje z góry :)
p.s piekne plecy ja tez chce !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase pomoc

Następny temat

wegle dieta

WHEY premium