SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zablokowane konto TomaszSko? Czy błąd sfd ?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Czesc. TomaszSko z tej strony. Nie moge dostac sie na moje konto ( pisze teraz z nowo zalozonego ) biore przypomnij haslo ale przychodzi mi cos takiego http://img201.imageshack.us/my.php?image=fazarz3.jpg wiec w jaki sposob mam odzyskac konto ? z tego co patrze na moje ostatnie wypowiedzi sadze ze mogl mi sie ktos wrabac na konto... poniewaz gdzieniegdzie mam avatara zmienionego.. .w profilu klubowym jakies kolosalne liczby a moj zawod/studia...
moge cos z tym zrobic zeby konto odzyskac ?
pozdrawiam Tomasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
wyslalbym wam archiwum gdzie rozmawialem z pauleq o tym avatarq, gdzie uriel sie przyczepil, ale to widzieliscie w screenie, kolejna faza jest cos takiego ze jak bylem w domq zeby nie bylo ze mam "p**e" to wrzucilem avatar z takim gosciem, jak to pauleq uznal "ze sie trzesie" jakos go nie ma :/ wiec moje zdanie jest takie ze ktos poprostu wrabal sie na konto, jezeli nie da sie z tym nic zrobic... trudno..
pozdrawiam Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
no pewnie ktos Ci wlazl na konto
albo sie gdzies nie wylogowales (dom, szkola, c@fe) albo ktos znał/poznał Twoje hasło i w ten sposob....pozamiatał

pozmienial dane w profilu, avatar, oraz zapewne maila

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-08-26 18:45:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Dom szkola odpada... jedynie w cafe bylem zobaczyc czy Pako-16 zostawil wiadomosc... nie zostawil ale wtedy pamietam ze nie montowalem sie na forum tylko @ sprawdzilem... jaka mam mozliwosc odzyskania konta ? :P
jest jakas szansa czy zadna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Napisz to w K** (Komputerowe Forum Dyskusyjne ) Tam jest WIĘCEJ osób, które Ci mogą pomóc

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Jezeli zmienił hasło i meila to szanse masz nikłe na odzyskanie konta...
Chociaz..

Sprobuj napisac powiadomke o jakies gowno niech Ci odpisze..
Bedziesz wiedział na jakiego meila zmienił..
Pozniej pozostaje tylko włamac mu sie na poczte...

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-08-26 20:02:33

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
wysłałem powiadomke... sadze ze nie odpisze... i ze moge sie pozegnac z kontem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
najgorsze jak on to przeczytał co tutaj napisałem..

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Jesteś pewien że na pewno tego emaila użyłeś do rejestracji na forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Tak jestem pewien ze uzylem dobrego maila do rejestracji... wkoncu sogi i powiadomki przychodza na meila, na ktorego sie rejestrowalo ;) czy sie myle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
hmmm.. TomaszSko ostatnio aktywny 2006-08-26 08:44:40 https://www.sfd.pl/profile.asp?mode=display&id=90247 czyli jeśli to nie ty to ktoś sobie korzysta z twojego konta. Czasami wczoraj o 8:44 nie próbowałeś zmieniać/odzyskiwać hasła ? IP na którym 'wisi' to konto wygląda na IP z tej samej sieci co twoje aktualne konto.


ok zrobię teraz testa - dam ci soga na tamto konto i daj znać czy doszedł mail, będzie wiadomo czy ktoś ci maila nie podmienił W mailu który przyjdzie zwróć uwagę na pisownię swojego adresu (duże/małe litery) może na forum podawałeś mail z dużej albo coś i ma to znaczenie przy odzyskiwaniu hasła.



Zmieniony przez - TJM w dniu 2006-08-27 16:43:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 171
Wczoraj z rana probowalem wszystkich hasel jakie tylko mialem, wbic sie na konto ale nic sie nie udalo... probowalem tez na meila zeby przywrocili mi haslo, dwa meile posiadam i nic wiecej wiec duzo roboty z meilami nie mialem... juz sprawdzam na poczcie czy doszedl sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy wroci dr.artur

Następny temat

nowy dzial !!

WHEY premium