Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 20473 razy
  • Autor

ZWYKŁY BIAŁY SER

•  
    SFD

Wysłano 08 listopada 2001 16:21

zgłoś naruszenie

myśle że niedoceniany jest biały ser ma okoo 20% dobrego białka jest tani i może być smaczny gdy go wymieszamy np z bananen (pycha) jest także dietetyczny 100g ok 110kcal
      mięso ulega w jelitach procesom gnilnym ser natomiast ma zbawienny wpływ na układ pokarmowy. Jedynym minusem jest to że nie zawiera B12 ale jak jemy mięsko na obiad to nam starczy. kostka sera ok.450g z 2 bananami starcza mi w przerwie między śniadaniem a obiadokolacją i zaspokaja całkowicie zapotrzebowanie na białko ! (i po co łykać proszki z wiadra?) oczywiście są tacy co nie lubią ale mówię wrzystko kwestią postaci z bananem jest pycha
    • Wysłano 08 listopada 2001 16:36

zgłoś naruszenie
      Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
    •  
      SFD

Wysłano 08 listopada 2001 16:36

zgłoś naruszenie
        zorientowałem sie że zdublowałem
      • Andriej
        • Pochwały:0
        • Nagany:0
        • Na forum: 12 lat
        • LPA: 44689

Wysłano 08 listopada 2001 17:11

zgłoś naruszenie
        popieram przedmowce
        sam jeszcze niestosowalem zadnych odzywek, opieram sie glownie na produktach naturalnych a wlasnie ser, bialy ser najlepiej chudy wystarczajoco zaopatrza organizm w niezbedny budulec-bialko
        ja zazwyczaj mieszam ryz , chudy ser- pol kostki i to wszystko zalewam jogurtem 0% . Dwie takie michy co dziennie Ta mozna powiedziec odzywka domowajest bardzo pyszna i pozywna
        pozdrawiam

radek
        .
      •  
        SFD

Wysłano 11 listopada 2001 16:23

zgłoś naruszenie
          Ja mieszam około 150g białego chudego sera z banane lub jabłkiem, dodaje mleko i kaszki dla niemowląt nestle (mleczno ryżowej), smakuje to jak żarcie ze szpitala (mój ojciec twierdzi że lepsze było by ze śledzikiem ) ale jest na pewno bogate w białko i węglowodany

życie to walka słabość to smierć