SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xpand czy shogun??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5417
Co będzie dla mnie lepsze. Narazie jestem tylko po 2 cyklach. Jeden składał sie z mono olimpu. Nastepny z mono olimpu oraz nitrobolonu 2. Który teraz wybrać ?? Dodatkowo rowniez przy tym cyklu dołoże mono olimpu. I moje drugie pytanie to który jest lepszy smakowo Xpand czy shogun? Pytam z ciekawosci poneiwaz nitrobolonem 2 to juz "rzygałem" w dziedzinie sumplementacji jestem cieniutki a więc czekam na sensowne wypowiedzi:P Moj cel to masa. Dodatkowo jak pisałęm dołoze mono olimpu 300 mega caps, prolongatum 750 gr, super whey gainer 3.8 kg, anabolic amino 540 mega caps,oraz moze aakg około 100 mega caps. Wiec jesli jest specjalista rowniez prosze o przepisanie jak to dawkowac. Ostatni cykl zakonczylem 2 dni przed świętami. Ten chce zacząć na początku lutego.

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
suple ktore chcesz stostowac nie sa suplami na mase moga troche pomoc jak masz ogarnieta miche i dobry trening.
na poczatek polceam no-xplode z jakas mono.

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
shotgun pobudza, jeste preparatem stricte przedtreningowym - a XP (ten zwykly, bop jest wersja zm kofeiną), to stack uniwqersalny, pobudzenia nie daje. NIe wiem czego oczekujesz od preparatu, ja wolałbym shotguna.

tomek 82 - kreatny i stacki kreatynowe - są preparatami promujacymi wzrost masy ciala przy dodatnim bilansie, dodatkowo oszczedzaja mase miesniowa przez dzialanie antykatabolkiczne - wiec są "na mase". Gainer - juz zwlaszcza, bialko - tez moze byc.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-01-05 12:29:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Nie wypełniłeś ankiety, nie wiadomo ile trwał ostatni cykl na krecie. Co do dawkowania to prolongatum i gainera według braków w diecie, mono rano na czczo i przed treningiem, aakg przed treningiem

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5417
Ostatni cykl trwal około 6 tygodni. Białko i gainera wiadomo jako uzupełnienie. białko bed ejadł na noc. Gainera przed czy po treningu?? Miche bede sie starał trzymac na dodatnim bilansie. Te suple maja pomóc, masy po nich nie oczekuje od tego jest dieta. Oczekuje od nich wiekszej wytrzymałości, pobudzenia, kopa, wzrostu siły po cyklu. Jak przy nich dawkowac kretke ? czy brac rownież po treningu? i jak dawkowac te aminokwasy olimpu?

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5417
Pomoze ktos?

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
WYbacz niedoczytalem, ze chodzi Ci o smak. Smakowo lepszy jest Xpand. Reszte napisalem wczesniej. Co jeszcze chcialbys wiedziec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5417
Napisz jeszcze jak do tego brac mono ?? na czczo i po treningy rowniez?? i jak jesc amino anabolic olimpu??

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jeszcze raz napisz wszystkie suple jakii dysponujesz, to rozpisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5417
anabolic amino olimp 540 mega caps. Creatyna mono olimp 1250 300 mega caps.aakg olimp okolo 110 mega caps do tego dokupie tego shotguna

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
anabolic amino: w wersji ekonimicznej tylko w DT okolotreningowo (po - i ewentualnie przed treingem po ok 10g na porcje). dodatkowo mozna brac podobna porcje poprzebudzeniu.

MONO, jeslibedziesz mial shotguna to w DT rano lub po treningu 5g, a w DNT rano 5g (i ewentualnie druga porcja po kilku godzinach)

aakg niepotrzebne jak masz shotguna, ewentualnie- jak lubisz mocna pompemozesz dorzucic wedle uznania kilka kapsow doporsji no-s.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand +Kreatyna +BCAA -POMOCY

Następny temat

co tym razem?:)

WHEY premium