SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost na teściu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Mam pytanie:czy zażywanie sterydów,chodzi o propionat testosteronu wpływa na rozrost kości na długość?Słyszałem iż zależnie od środka może wpłynąć zarówno na wzrost jak i zahamowanie go.Z góry dziękuję i obeieszczam że nie jestem już w wieku dojrzewania :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie małolat jesteś sądząc po pytaniu. W każdym razie hamuje wzrost przez aromatyzację co prowadzi do zrastania się nasad kości. Kości po propie Ci nie urosną.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
A słyszałeś o podawaniu nolvy na cyklu?Podobno za zamknięcie nasady kości odpowiadają głównie estrogeny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nolva na cyklu to normalna rzecz jesli ktos jest podatny na gino/wysokie e2


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-02-10 14:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jurnybyczor
A słyszałeś o podawaniu nolvy na cyklu?Podobno za zamknięcie nasady kości odpowiadają głównie estrogeny.

Nie podobno, ale tak jest. Przeczyta chociaż ulotkę z omki czy prolki zanim zadasz kolejne pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Przy małych dawkach Gino często nie występuje i wystarczy brać cynk ale chodzi mi czy branie nolvy na cyklu zapobiegnie zamknięciu nasad kości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O takie pytania to już ankietę musisz uzupełnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Ale rozumiesz o co biega czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A to Ty jeszcze rosniesz?ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 138
Już chyba nie rosnę mam 20 lat ale chcę wiedziec,mój ziomek z klubu wchodzi na cykl ale się boi właśnie o wzrost ma 17 lat i niecałe 170 wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wzrost to pol biedy co moze byc skutkami ubocznymi jesli wejdzie na cykl...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry lekarz - słaby testosteron

Następny temat

Wzrost na bombie

WHEY premium