SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włosy pod pachami-dobry sposób?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 503
Kiedyś pare razy ogolilem sie pod pachami i wydaje mi sie ze teraz jest ich wiecej. No wiadomo ze jesli sie zgoli wlosy to pozniej jest ich wiecej. Najgorsze ze zmienilem zdanie co do golenia ich i mam problem maly. Wpadłem na pomysł żeby je po prostu wyrwać (np. pensetą). Od razu wyprzedze wasze wypowiedzi - wiem ze to boli, zajmnie sporo czasu itd. Chodzi mi tylko o jedno. Czy dzieki temu zmniejsze ich objetosc? Ze jak znowu urosnal to bedzie ich troche "mniej"? No wiecie o co chodzi
Z gory dzieki za odpowiedzi
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683

jak golisz to wcale nie odrasta ich wiecej... co za bajki powtarzasz...
jak bedziesz regularnie wyrywal peseta to z czasem cebulki sie powinny oslabic i powinno odrastac mniej, ale nie lepiej woskiem? szybciej przede wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyrywanie pensetą włosów pod pachami... hahah powaliło mnie to.. i nie odrasta ich więcej lecz rosną szybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 503
czy wiecej czy rosna szybciej-nie wazne. Po prostu pamietam ze kiedys tyle nie mialem. tzn. nie jest to jakis busz no ale wole mie troche mniej. a co do wyrywania to nie wystarczy zebym je wyrwal jeden raz tylko kilka razy?
Ps. no nie wiem czy penseta... czyms trzeba;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie, nie starczy, zebys je wyrwal jeden raz. dlatego lepiej zrob to woskiem, a raczej zeby ktos ci to zrobil. i nalezy to powtarzac. a jak chcesz sie pozbyc raz na zawsze to laser, jakby tak peseta zalatwiala sprawe to takie wynalazki jak laser nie bylyby potrzebne, pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
a nie sądzicie, że te włosy po coś tam są ;> ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 503
nie wiem po co;P w kazdym razie nie chodzi mi o calkowite zgolenie tylko zeby je tak rozrzedzic bo nie miec tam wlosow to troche.. moze nie powiem bo to kazdego osobista sprawa;P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
pensetą włosy z pod pach wyrywać :) ciekawe hehe
...
Napisał(a)
Usunięty przez malutka_k za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak wzmocnic gore kregoslupa

Następny temat

Zapalenie płuc a siłownia.

WHEY premium