SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vast Pharma Trenabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
Witam wszystkich mam pytanie czy Trenabol z Vast Pharmy działa ?? bo słyszałem że podobno klepie ale chce sie upewnić przed zakupem z góry dzięki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
stosowale, szalu niema ale dzialac dziala. jak pierwsza stycznosc z trenem to pewnie bedziesz zadowolony, ja stosowalem potem inne undery i byly lepsze

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
a potem jaki będzie dobry alchemia czy coś w tym guście??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
Atomic i scantel coś ciekawy zaczyna się robić

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
podejzewam ze patrzy na cene . alchemie,pmp,scantal,atomic napewno lepiej cie porobia

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
albo podaj do jakich masz dostep to szybciej bedzie

Arek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
Dostęp mam do każdej z wymienionych z kasą też to nie jest aż tak wielki problem a sprawa ma sie tak na te chwile mam 20ml trena z vasta a chce dobie dokupić kolejnych 20 ml i mój typ to były alchemia i balkan ale jeśłi jest coś lepszego to chętnie posłucham opini. A co do Vast Pharmy to po prostu chciałęm wiedzieć czy ta firma to nie jakiś shit bo kumpel mi ją zachwalał więc postanowiłem zacząć właśnie od niej to chyba tyle z moich pytań i dzięki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
daje rade ten tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko do tego trenu masz dostep ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam resztki serii vasta i działa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
z vasta kupiłem bo mi znajomy polecił a dostęp mam do większości dlatego pytam jaki byłby lepszy od tego który mam obecnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypionax body research

Następny temat

Kończyny

WHEY premium