SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VALE TUDO - wypadek śmiertelny.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słyszałem,że w turniejach bez regół zdażył się jeden wypadek śmiertelny( było to chyba gdzieś w Rosji )
Jezeli ktoś ma takie informacje,to bardzo prosiłbym o bliższy opis

Z góry dziękuje za opisy

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Pisalem w Budokanie.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
no czytalem o tym dobrych kilka misiecy temu w vivie ...nie pamietam szczegolow ale bylo to chyba tak ze przyjechal jakis slaboprzygotowany amerykanin (judoka albo zapasnik)
i rusek go rozniosl tak ze tamten nie przezyl ....pisali ze nawalili sedziowie i organizatorzy nie chcac przerywac widowiska ...nie wiem czy o ten wypadek ci chodzi ...pewnosci zrodla tez nie jestem pewien w 100% bo wiadomo jak gazety wszystko potrafia przekrecic
pozdrawiam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak to chyba to zdarzenie,bo też mi się obiło o uszy,że była to ewidentna wina sędziów.Ciekaw jestem w jaki sposób zginął ten amerykański zawodnik i kto go tak załatwił.
Takie wypadki już nie powinny się powtarzać!!!

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Tylko jeden!??
Mi się wydaje że tam więcej ludzi poginęło.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
a mi sie wydaje, ze to byl amerykanski karateka, ktorego dopuscili do walki z wada serca

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie. Ewidenta wina komisji lekarskiej, lub jej braku, czyli organizatorow.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
,,.... Mam to gdzies nagrane jak bede miał chwile to zrzuce na kompa i zapakuje na ftpa
Ale w sumie to nie ma co oglądac.

To juz lepszy miałem ostatnio program o t.Abocie tylko ****a po niemiecku (a ja nie speak deutsch ) Nieraz można było oprócz lektora dosłyszeć co o wszystkim i wszystkich z VT myśli tank ....To jest mocny koleś

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"co o wszystkim i wszystkich z VT myśli tank ....To jest mocny koleś " - jaki on dobry on nic nie trenuje.Niech spróbuje jakiegoś boxera lub kickera roznieść (oczywiście nie jakiegoś wypierdka 60kg tylko prawdziwego chłopa) a o zapaśniku czy Bjj to już nie wspominając.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
He he Bruce
Obejrzyj sobie pare jego walk to zobaczysz jak "próbował" zgnieść zawodników ważących grubo powyżej setki. W sumie ksywka tank do niego pasuje.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za info i z chęcią bym zobaczył tą tragiczną w skutkach walkę.

Jeżeli chodzi o Tanka, to nie jest on jakimś zawodnikiem o noeprzeciętnych umiejętnościach.Jego bilans to 8 zwycięstw i 7 porażek,tylko jest bardzo charakterystycznym zawodnikiem jeżeli chodzi o wygląd i sposób walki.Dlatego początkowo wygrywał,ponieważ nikt się nie spodziewał że ktoś taką taktykę walki obierze.I to nie przypadek że jest nazywany najbrutalniejszym fighterem Vale Tudo.
Ale przynajmiej przy jego walkach,nudzić się nie możemy.

POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tank cwiczyl zapasy i boks. Chcial tez Bjj, ale nikt nie chcial go uczyc. To bardzo niebezpieczny zawodnik. Rekord ma taki bo walczyl z najlepszymi. Przegrywal z takimi zawodnikami jak Rizzo, Belfort, Taktarow, Severn, czy Mo Smith.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RIKSON GRACIE - do Boruty i nie tylko.

Następny temat

Kodokan Ju-Jitsu vs. BJJ

WHEY premium