SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener przez internet

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1768
Witam,
Jako że mieszkam w małym mieście nie mam możliwości trenowania osobiście z profesjonalistami. Myślałem ostatnio o konsultacjach z jakimś trenerem przez internet, ćwiczył ktoś tak kiedyś ? Warto?

Zmieniony przez - mateo95 w dniu 2014-05-25 22:16:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
to taka przenośnia pewnie, jak jesteś np tłuścioch a chcesz być fit to nie ma co się oszukiwać 3-4 lata to nic.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9792
jak nie ma się możliwości bezpośrednio a ma się kasę to czemu nie

tutaj na forum kilka osób się tym zajmuje (a przynajmniej zajmowało), pewnie dostaniesz propozycje na PW :P

tak jak to wyglądało z boku w dziennikach - układacie razem plan i dietę, ocena techniki i metody korygowania w trakcie na podstawie filmików z treningów, korekty diety na bieżąco na podstawie wagi, obwodów i zdjęć.

w dziennikach dla początkujących poszukaj sobie "projekt masa" - była taka akcja na forum która polegała właśnie na prowadzeniu różnych osób na masie, zobaczysz jak to wygląda mniej-więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Np tutaj potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Z PW to uważaj, bo jakiś Krzyś do Ciebie napisze kasę weźmie oleje Cię albo rzuci jakiś plan z neta i tyle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
tak jak anubis84 , na pw lepiej uwazac :)

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1768
Trenera już wybrałem, Michał Karmowski, tanio nie będzie ale pieniądze większej roli nie odgrywają, tylko zastanawiałem się czy warto, czy osiągnę efekty jakich będę oczekiwał i ogólnie zastanawiało mnie czy większość trenerów przez internet nie zlewa swoich "podopiecznych" i wyślą plan trening "masz byle co i sie ciesz "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ci z potreningu.pl są sprawdzeni - masz zawsze swojego trenera i dietetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1768
to jak myślicie lepiej wziąć zawodowca jak przykładowo Michał Karmowski, czy skorzystać z potreningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie wiem czy Michał będzie miał czas, a znając sprawy pewnie sobie ceni czas. Na potreningu też masz zawodowców np Snes, faftaq autor setek artykułów i autorskich szkoleń.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1768
Tak jak napisałem w poprzednim poście, pisałem już do Michała, czas będzie, a pieniądze jak mówiłem większej roli nie grają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no to mozesz próbować

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1768
Tylko czy naprawdę będę widział jakąś różnice ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka dla początkującego

Następny temat

Kumpel się pyta czy ma dobrą genetykę do tego sportu (fitness)

WHEY premium