SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Takie o pytanie

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 876
Dlaczego jeśli robimy trening na masę to ćwiczenia są ograniczone tzn. mało ćwiczeń, mało serii? Czy chodzi tu, że ciężar jest duży?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
nie zakładaj nowych tematów tylko pisz w swoim jednym.Na masę to dietą, a trening dowolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krótkie pytania tutaj: https://www.sfd.pl/Pojedyncze_pytania_Juniora_vol._3!-t954390.html
Zmiana treningu na masę czy redukcję to mit, ćwiczy się tak samo, bo to zależy głównie od diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to co piszesz to tylko jakis ogolnikowy schemat dla swiezej osoby. im glebiej w las tym ciemniej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapewne masz rację, nie ukrywam jestem w tym sporcie świerzakiem, masz większe doświadczenie. Jednak z tego co się orientuję nie ma sensu zmieniać treningu zależnie od stawianego tu celu (masa/redukcja). Jak przeczytałem w jakimś artykule na potreningu.pl według badań największe przyrosty otrzymywały osoby stosujące niską liczbę powtórzeń i tego bym się trzymał. Oczywiście można dalej wgłębiać się w to i dyskutować nad tym tematem pod względem włókien białych i czerwony i pod wieloma innymi względami, jednak trzeba zauważyć, żę autor tego tematu też jest raczej "świerzakiem" i wypadało by na początku wyjaśnić jedną pewną sprawę - masę i redukcję robi się dietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 876
Dzięki za wyjaśnienie:D. Jestem świerzakiem bo ćwiczę dopiero 8 miesięcy to całe nic w drodze do wymarzonej sylwety. A pytanie to z spontana bo zastanawiałem się czy to prawda:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obiążniki na nadgarstki podczas aerobów

Następny temat

Reverse Diet, czy to będzie dobry pomysł ?

WHEY premium