SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: HARDCOROWA MASÓWKA by CHORY1985 - pods.str.13!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Witam ponownie

Każdy kto śledzi forum wie że kiedyś tam robiłem testy ...
Długo mnie nie było więc postanowiłem wrócić i pokazać kto jest prawdziwym Animalem

A teraz do rzeczy:

Nick: CHORy1985
CEL: HARDCOROWO MASÓWKA
Staż: w lipcu będzie 9 lat z małymi przerwami
Wiek: 25 lat
Waga: 95,4 kg
Wzrost: ok. 185cm

OBWODY:
Bic: 45cm
Obw barów: 130cm
Obw klaty: 126cm
PAS: 93cm
Udo: 68cm
Łyda: 43cm

FOTY: niestety takie a nie inne bo mama robiła foty

WAGA: wszystkie foty były robione dzisiaj tj. 25.04.2011 !





FOTKI SYLWETKI:

































BONUSIK: Nie ma to jak zrobić sobie samemu fotę heheheh! łapy to chyba moja najlepsza grupa mięśniowa więc trzeba się pochwalić

Foty nóg porobię na dniach, wytłumaczę wtedy czemu tak a nie inaczej





DIETA:

1.Śniadanie: 3-4jaja całe + 100g chleba razowego + 50-80g płatków owsianych z rodzynkami + 20g Oliwy z oliwek
2. Drógie śniadanie: Szejk z płatków owsianych + białko
3.Obiad: ryż lub makaron lub ziemniaki + mięso + surówka
4. Ryż + piersi + warzywa + 10g oliwy z oliwek
5. Makaron + mięso + warzywa
6. Ryz na mleku bądz płatki owsiane badz ryba np tuńczyk, makrela bądz szprotki w oleju
7. x5 protein + 20g oliwy z oliwek

Tak na sucho rozpisana dieta, a jak będzie w praktyce to zobaczymy. Napewno bede sie starał najlepiej jak tylko potrafię ale widomo chcieć a móc to ...
Napewno będzie wiele odstępstw w diecie bo nie lubie jesc ciagle tego samego bo się szybko nudzi a wiadomo jedzenie ma być przyjemne

Trening: 3x week wstępne zmeczenie mięsniowe:
Treningiem tym chce polecieć tak gługo aż będą widoczne efekty, a póżniej będe kminił co dalej

Poniedziałek:

BARY:
1 wznosy hantli w bok stojąc + Podciaganie sztagi wzdłuż tułowia w szerokim chwycie
2 wznosy w przód hantli chwytem młotkowym + wyciskanie hantli chwytem młotkowym
3 wznosy hantli w tył siedząc + przyciągnie sznurka w siadzie na maszynie ( zademonstruje to na filmiku żeby każdy wiedział o co kaman)

Łapy: supersierie:
1 ugiannie przedramion gryfem prostym + wyciskanie francuskie w leżeniu
2 uginanie przedramion hantlami chwytem młotkowym + sciąganie drązka wyciagu w szerokim chwycie
3 podciąganie sznurka wyciągu (kulki) + ściąganie sznurka wyciągu (też zademonstruje na filmiku)

Środa:

KLATA:
1 wyciskanie hantli skos w dół + wyciskanie sztangi skos w dół
2 jak wyżej tylko że skos w górę
3 ściąganie rączek górnego wyciągu +rozpiętki na ławce poziomej

PLECAK:
1 ściąganie drążka w szerokim chwycie do klatki piersiowej + podciąganie na drążku
2 przyciaganie uchwytu do brzucha + podciaganie sztangi w opadzie podchwytem
3 wznosy na ławeczce rzymskiej + Martwy ciąg

Piatek:

Bary:
1 wznosy hantli bokiem w siadzie + wznosy hantli w przód + wznosy hantli w opadzie tułowia
2 wyciskanie sztangi z przodu

NOGI:

10min rowerek stacjonarny
1 wyprosty nóg na maszynie + przysaidy ze sztangą na plecach
2 uginanie nóg w leżeniu + MC na prostych nogach
3 wyciskanie na maszynie
4 wspięcia na palce stojąc + wyciskanie na maszynie pod skosem

SUPLE:





SUPLE: dodam tylko że przez ostatnie 3 miesiące nie jadłem żadnych odżywek a wczesniej też nic nie podjadałem bo niestety miałem złamaną rękę ...i wracam pomalutku pomalutku do formy !

1x Muscle Serum - FA Pro Performance Muscle Serum zwiększa siłę i masę mięśniową, zwiększa intensywność i czas działania pompy.
Muscle Serum:

* Mieszanka stymulująca produkcje tlenku azotu
* Siła i wytrzymałość
* Mieszanka poszerzająca włókna mięśniowe
* Pobudzacze psychotropowe

2x Creatine XPLODE - NOKAUTUJĄCA DAWKA 6-ciu ZAAWANSOWANYCH FORM KREATYNY !
3 NIEPRZECIĘTNE REWELACYJNE SMAKI !
BEZ DODATKU TANIEGO MONOHYDRATU I WĘGLOWODANÓW !
AŻ 100 ANABOLICZNYCH porcji W OPKAOWANIU !

2x Amino Tech - XTREME Tech-Amino. Zaawansowany środek dla kulturystów zawierający aminokwasy rozgałęzione (L-leucyna, L-izoleucyna and L-walina) oraz wiązania peptydowe aminokwasów pozyskane z farmaceutycznej jakości trzustkowego (enzymatycznego) rozkładu hydrolizatu białka serwatkowego. Białko serwatkowe to główne białko w ludzkim mleku i ma wyższą jakość (PER) niż kazeina. Zostało naukowo udowodnione, że wiązania peptydowe aminokwasów pochodzących z enzymatycznego (nie kwasowego) rozkładu białka są lepsze niż krystaliczne wolne formy aminokwasów, jeśli chodzi o osiąganie optymalnego przyrostu mięśni, syntezy białek i przyśpieszenia rekuperacji.

1x ZMA - Ten innowacyjny środek zawiera potężny zestaw działających synergicznie składników. Cynk, magnez i witamina B6 zawarte w ZMA to trzy czynniki warunkujące wydzielanie hormonu serotoniny, ważnego neuroprzekaźnika pomagającego regulować nastrój i sen. Precyzyjna dawka kwasu foliowego zawarta w ZMA jeszcze bardziej zwiększa biodostępność i konwersję do serotoniny. Normalizacja poziomu serotoniny w czasie snu owocuje lepszym nastrojem po obudzeniu, gdyż sen jest głębszy i bardziej krzepiący. Badania naukowe wykazały, że ZMA znacząco wydłuża fazę REM (rapid eye movement) a także fazę SWS (slow-wave Steep) (trzecia i czwarta faza głębokiego snu, bez wydłużania całkowitego czasu snu. Przebieg i długość fazy REM wpływa na funkcje kognitywne mózgu, lepsze działanie pamięci i zdolność do rozwiązywania problemów. Odpowiednia długość faz SWS oraz REM jest kluczowa dla wielu funkcji procesu snu.

1x witaminy Daily Formuła

1x Protein x5 - Nieprzypadkowo połączyliśmy wszystko co najlepsze w świecie białek w JEDEN preparat - X5 PROTEIN®!

W skład najnowszej odżywki wysokobiałkowej marki OLIMP Laboratories wchodzi aż 5 rodzajów białek: ultrafiltrowane białka jaja, opatentowany izolat białek serwatkowych, zaawansowany technologicznie izolat białek sojowych, uniwersalne koncentraty białek serwatkowych oraz ekskluzywna kazeina micelarna.

Taki krótki opis koksów , jak ktoś chce sie dowiedzieć cos więcej na temat supli zapraszam do działu SFD sklep !

Dawkowanie odżywek wyjdzie w praniu podczas testu:

Oka nie ma się co rozpisywać, chyba nic nie pominąłem a jak pominąłem to pisać, pierwsyz tydzień taki lajtowy będzie, musze sie powoli przyzwyczajać do większych dawek pożywienia i do coraz to bardziej hardcorowych treningów.

Więc zapraszam do komentowania, oceniania, krytykowania, etc ...

Test uważam za OTWARTY i jak to mówi Robert " NIE MA OPIER*****A SIĘ "




Zmieniony przez - chory1985 w dniu 2011-04-05 12:11:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Chory, coś chyba źle pomierzyłeś się przed albo po cyklu- 6cm w barach w tak krótkim czasie i przy przybyciu jedynie 2,5kg to raczej niemożliwe.
Pozdro, wycinaj się do żyły już na początku ci to pisałem Pozdro

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
Śledziłem Twoje poprzednie testy, fajnie się czytało Masz jakis plan minimum jesli chodzi o wage? Fajny zestaw supli

powodzenia

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Siemasz ! No miałem okazję kupić w dobrej cenie więc zakupiłem odżywki z FA, bo normlanie bym tego nie zrobił bo uważam że są stanowczo za drogie, ale zobaczymy czy rzeczywiście są takei dobre jak to reklamują chłpaki w gazetach kulturystycznych.

Chciałbym złapać przynajmniej 100kg, może wkońcu się uda !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3192
Cham w drodze do celu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
cześć

zapowiada się kolejny dobry test,tak trzymać!

sylwetka,jak i suplementacja są bdb

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 306 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3305
No no będę zaglądał Powodzenia!

Pomogłem? Daj SOGa:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
powodzenia!
ale dorzuc tez i brzuch do zestawu cwiczen, karata ma byc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Tak tak brzuch robię po każdym treningu zapomniałem napisać, widzę ze chlpaki czytaja posty od deski do deski !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką kupić odżywkę

Następny temat

Spalacze odzywki od 14 lat.

WHEY premium