SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Starcie vs Komandos

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem okazje poznac dzis jednego z komandosow.
Z tego co mi wiadomo facet dostal sie do tej elitarnej jednostki GROM-u. Przedstawil sie jako Pawel......
oczywiscie spreparowane bylo nazwisko i imie.
trenowal wczesniej bjj co mnie zaciekawilo stwierdzil , ze wlasnie w Polsce wprowadzili do nauki ten system.
Pawel wypowiedz sie na ten temat.

I never Die
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
FBI CIA Navy Seals Rangers i Polskie jednostki specjalne trenuja BJJ. Tylko jak wam to udowodnic

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poprosilem go jutro o krotki sparing.

Jak go poznalem, przez ojca, poprosil mnie zebym go poznal.
Takze wychodzi na to ze Polscy komandosi cwicza bjj.
Jutro pogadam z nim szerzej o tym.

I never Die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pawel a jednak widzisz, pomysleli i wprowadzili bjj.

Na wzor Marines Corps Swat Fbi

Moze nieoficjalnie, ale napewno warto wiedziec. A tak narzekales ze Polscy wojskowi nie ida w przyszlosc.

I never Die
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
to ilu juz pospolitych komandosow kolego bruce przekopaliscie???

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jak ktos był, albo jest w Gromie, to na pewno sie o tym nie dowiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brusie li (nie obrazajac prawdziwego Bruca Lee)- w gebie to mocny moze i jestes, a watpie zebys wprowadzal w zycie te wszystkie bajki o ktorych piszesz. Z tego co przeanalizowalem na podstawie wszystkich twoich wypowiedzi wynika ze jestes zakompleksionym leszczem.

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Bruce ale cie gosc skwitowal ))

Wszyscy slyszymy tu tylko opowiesci ja wierze ludziom ale nie we wszytsko.
Bruce tam lubie ale wkurzal mnie jak mnie wyzywal tylko daltego ze mialem inne zdanie.
Na szczescie tu na forum staram sie byc spokojny tak samo jak na czatach bo i tak*****a moge zrobic temu co mnie wyzywa.


z gówna powstałeś i gównem sie staniesz( jak mnie zaatakujesz:)

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Cześć Vasyl!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bruce - wiesz czemu napisalem to co napisalem? DLatego ze troche juz tu siedze i zauwazylem ze przechodzisz dziwna metamorfoze. Na poczatku wszystkich o wszystko wypytywales, wyrazales sie w samych superlatywach o taekwon-do i np. Kickboxingu. Ale stwierdziles ze taka postawa tutaj autorytetu w sobie nie wyrobisz wiec stales sie slugusem i pieskiem Boruty, bo wiesz ze on jest tutaj swoistym autorytetem. Zaczales wypisywac ze TKD jest do bani, a bjj cacy, chociaz pewnie nigdy w zyciu bjj na oczy nie widziales. Oczywiscie zmiana pogladow co do sztuk walki nie stanowi o tym ze zaczalem uwazac cie za najwiekszego i******a forum, bo przeciez kazdy ma prawo najpierw podlizywac sie wszystkim uzytkownikom, a pozniej tylko jednemu. Generalnie chodzi mi o to ze poziom twoich wypowiedzi jest rownoznaczny z poziomem zwyklego ciecia blokowego. Najezdzasz na wszystkich ktorzy wydaja ci sie miec mniejsza wiedze o MA, a robisz to uzywajac samych bluzgow (ktore czesto piszesz nieortograficznie). Chociaz twoja wiedza jest znikoma. A jesli nie znasz sie na rzeczy szczeniaku, to zamknij pysk i ucz sie. (mam nadzieje ze twoj poziom intelektualny pozwoli zrozumiem chociaz ostatnie zdanie). Pozdrawiam wszystkich oprocz brusa li (nie obrazajac pierwowzoru).

vasyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Czuje krew ) i do nikogo sie nie podlizuje!

Pozdrawiam
M.
"Wybaczaj swoim wrogom lecz nie zapominaj ich imion"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bruce na poczatku byl jedna z trzech osob ostro broniacych taekwondo. Z tych trzech jest jedyna osoba majaca dosc honoru by przyznac ze sie mylil. Z pozostalych dwoch jedna co prawda przyznala ze wziela sie za boks, ale unika jasnego okreslenia sie, a druga przycichla.
Jesli ktos sledzi na biezaco dyskusje w roznych weatkach to zauwazy ze Bruce dalej ostro ze mna wojuje w kilku kwestiach.
Zgadzam sie ze jego jezyk jest karygoeny, Ale na pewno nie jest ani moim, ani niczyim sligusem czy pieskiem.
Mianem psa, nie pieska, predzej bym okreslil pewna osobe ktora nagminnie napadala innych chowajac sie za plecami innych instruktorow.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj
Mata jest mym kościołem, parter moim niebem, Brazylijskie jiu-jitsu moją religią.

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2001-11-17 17:11:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktoś tu mówił że bjj jest...

Następny temat

do parterowcuw

WHEY premium